Opoka - Portal katolicki
opoka.news opoka.photo
Pekao

Kontakt

Fundacja Opoka
skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 6
01-015 Warszawa
tel. +48 22 530 48 31
mail: biuro@opoka.org.pl
REGON: 013114736
NIP: 5272161820
KRS: 0000178115


Redakcja portalu Opoka
mail: redakcja@opoka.org.pl
Maciej Górnicki, redaktor naczelny, tel. +48 605 402 222, mail: m.gornicki@opoka.org.pl
Anna Bajon, tel. +48 605 409 999, mail: a.bajon@opoka.org.pl
Agnieszka Czylok, mail: a.czylok@opoka.org.pl
Ewa Klejnot-Schreiber, mail: redakcja@opoka.photo
Sonia Zielińska, mail: s.zielinska@opoka.news


Reklama
Iwona Zasucha, tel. +48 605 409 904, mail: i.zasucha@opoka.org.pl


Administracja
Fundacja Opoka
ul. Katedralna 1
33-100 Tarnów
tel. +48 14 626 08 08
mail: fundacja@opoka.org.pl
Teresa Dzierwa, mail: t.dzierwa@opoka.org.pl
Katarzyna Maślanka, mail: k.maslanka@opoka.org.pl


Administrator systemu informatycznego
Dyżur telefoniczny w dni robocze w godz. 10:00-14:00, tel. +48 32 230 89 44