Pekao
Strona główna
opoka.news opoka.photo opoka.org.pl

Kontakt

Fundacja Opoka ma swoje oddziały w Warszawie, Gliwicach i Tarnowie.



Fundacja Opoka

Skwer ks. Kard. S. Wyszyńskiego 6, 01-015 Warszawa

REGON: 013114736    NIP: 5272161820    KRS: 0000178115


Redakcja portalu Opoka

Adres Biura Redakcji:

ul. Bartosza Głowackiego 3, 44-100 Gliwice

mail: redakcja@opoka.org.pl

Dane kontaktowe do poszczególnych osób:

Maciej Górnicki, redaktor naczelny, tel. +48 605 402 222, mail: Maciej.Gornicki@opoka.org.pl

Anna Bajon, tel. +48 605 409 999, mail: A.Bajon@opoka.org.pl

Agnieszka Czylok, mail: Agnieszka.Czylok@opoka.org.pl

Sonia Zielińska, mail: S.Zielinska@opoka.news

Ewa Klejnot-Schreiber, mail: redakcja@opoka.photo


Administracja

Adres Biura Administracji:

ul. Katedralna 1, 33-100 Tarnów

tel. 14 62 60 808, mail: fundacja@opoka.org.pl

Dane kontaktowe do poszczególnych osób:

Teresa Dzierwa, administracja i kadry, tel. +48 14 626 08 08,  mail: Teresa.Dzierwa@opoka.org.pl

Katarzyna Maślanka, księgowość, tel. +48 14 626 08 08, mail: Katarzyna.Maslanka@opoka.org.pl

Iwona Zasucha, marketing, tel. +48 22 530 48 31, mail: Iwona.Zasucha@opoka.org.pl

Dariusz Szastok, informatyk, tel. +48 32 230 89 44, mail: Dariusz.Szastok@opoka.org.pl