` Fundacja Opoka - Newsletter
Opoka - Portal katolicki
opoka.news opoka.photo

ZAMÓW NEWSLETTER


Pragniemy utrzymać z Państwem stały kontakt. Dlatego, jeżeli chcieliby Państwo na bieżąco otrzymywać informacje o działaniach oraz produktach i usługach Fundacji Opoka oraz podmiotów z nią współpracujących, prosimy o zamówienie wysyłki na podany adres e-mail prowadzonego przez nas newslettera.


Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany powyżej adres e-mail
newslettera zawierającego informacje handlowe dostarczane przez Fundację Opoka
w imieniu własnym lub podmiotów z nią współpracujących.

Przypominamy, że w każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z newslettera, cofając zgodę na jego otrzymywanie za pośrednictwem wiadomości e-mail przesłanej na adres iod@opoka.org.pl lub zakreślając opcję "Nie".

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Opoka z siedzibą w Warszawie, skwer Kard. St. Wyszyńskiego 6. Dane przetwarzane są w celu wykonania umowy zawieranej przez Panią/Pana z Administratorem, w szczególności do przekazania darowizny, a podstawą przetwarzania jest niezbędność dla realizacji tej umowy oraz wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na Administratorze. Dane przetwarzane są także w celu utrzymywania kontaktu z darczyńcami oraz wysyłki newslettera, jeżeli wyrazi Pani/Pan zgodę na jego otrzymywanie. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania oraz inne prawa określone w zakładce Polityka prywatności.

Realizacja: 3W
Realizacja: 3W