Opoka - Strona główna
opoka.news opoka.photo opoka.org.pl
Pekao

Darczyńcy

Fundacja Opoka realizuje swoje cele dzięki hojności wielu osób i instytucji. Wspierając nas każdy staje się członkiem społeczności Opoki i przyczynia się do jej rozwoju. Zapraszamy do włączenia się w to dzieło...

Drogi Darczyńco!

Witam Cię bardzo serdecznie i dziękuję za Twoje wsparcie!

Pragnę abyś wiedział, że fundusze które nam przekazujesz są dobrze wykorzystane. Nasi darczyńcy z wielką hojnością wspierają głównie cele statutowe Opoki, za co serdecznie dziękujemy!

Poniżej przedstawiam dwa nowe projekty, które realizuje obecnie Opoka:


opoka.news - innowacyjny system służący do tworzenia newsów i wymiany aktualnych informacji pomiędzy wieloma podmiotami w Kościele katolickim.

  • Do współpracy w pierwszej kolejności zapraszamy Tych, którzy już są aktywni w społeczności internetowej. Docelowo planujemy zaangażowanie ponad 1000 podmiotów, od parafii, wspólnot zakonnych, specjalistów świeckich aż po blogerów, rekolekcjonistów i wydawców.
  • Stworzony przez nas system dynamicznie generuje nie tylko stronę główną, ale także strony z aktualnościami dla każdego autora tekstów. Pozwala on na wzajemne udostępnianie newsów pomiędzy autorami, dzięki czemu możliwe jest automatyczne generowanie np. strony z aktualnościami dla każdej diecezji.
  • Szczegółowe informacje dotyczące możliwości i zasad współpracy w ramach tego systemu znajdują się na stronie opoka.news/współpraca


opoka.photo - nowoczesny, społecznościowy system wymiany informacji graficznych (fotografie, grafiki).

  • System służy do gromadzenia i udostępniania plików graficznych wszystkim osobom i instytucjom zainteresowanym współpracą. 
  • Ważną cechą serwisu są dwujęzyczne opisy (tagi) umożliwiające szybkie i łatwe odnalezienie potrzebnej grafiki. Może to w znacznym stopniu przyspieszyć tworzenie newsów czy dłuższych tekstów, do których dodawane są zdjęcia.
  • Serwis opoka.photo jest częścią większego systemu wymiany informacji, który jest przygotowywany przez zespół Fundacji Opoka.


Opisane projekty stworzone zostały z myślą o użytkownikach portalu Opoka. Chcemy abyś mógł odczuć, że jesteś ważną częścią Opoki, że ją współtworzysz, że pomagasz nam ją rozwijać. Potrzebujemy Twojego wsparcia! Pamiętaj, że portal Opoka tworzony jest dla Ciebie i z myślą o Tobie. Każdy Darczyńca jest naszym ogromnym wsparciem, a Twoje regularne wpłaty pozwolą nam zaplanować dalsze prace w Opoce. Bóg zapłać za Twoją pomoc!

Pamiętajmy także o wspólnej modlitwie za nas wszystkich. Za całą społeczność Opoki!
Każdemu Darczyńcy życzę z całego serca wszelkiego Dobra!

Iwona Zasucha

Fundraiser, Fundacja Opoka
Wesprzyj Fundację Opoka już dziś!

Dołącz do grona darczyńców
Potrzebujemy małych ale regularnych wpłat.
Już 2000 osób wpłacających regularnie po 25 zł miesięcznie pozwoli nam podwoić skalę naszej działalności.
Jeżeli portal Opoka jest dla Ciebie pomocny i korzystasz z jego zasobów - przyłącz się do grona Darczyńców i wspieraj jego rozwój.Fundację Opoka można wesprzeć także wykonując tradycyjny przelew na konto.

Wpłaty bezpośrednie
Numer konta:
65 1240 2034 1111 0000 0306 7501 
Pekao SA XIII O/Warszawa
z dopiskiem: "Darowizna na działalność Fundacji"
Dane do wpłat dla darczyńców zagranicznych
Numer IBAN rachunku Fundacji Opoka:
PL65 1240 2034 1111 0000 0306 7501
Kod BIC Banku Pekao SA
PKOPPLPW