Opoka - Portal katolicki
opoka.newsopoka.photo
Pekao

Osiągnięcia

Fundacja Opoka ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród i wyróżnień.

I nagroda XXXIII Międzynarodowego Katolickiego Festiwalu Filmów i Multimediów “KSF Niepokalana 2018” w kategorii strony internetowe dla naszego serwisu informacyjnego opoka.news.

W grudniu 2010 otrzymaliśmy wyróżnienie "Talent 2010" od Duszpasterstwa Przedsiębiorców i Pracodawców za prowadzony przez nas Serwis Edukacji Ekonomicznej (projekt dofinansowany przez Narodowy Bank Polski).

W czerwcu 2010 Opoka otrzymała I nagrodę w kategorii stron internetowych na jubileuszowym 25. Międzynarodowym Katolickim Festiwalu Filmów i Multimediów w Niepokalanowie.

We wrześniu 2009 otrzymaliśmy nagrodę specjalną tygodnika Computerworld w konkursie Lider Informatyki.

W 2008 Zarząd Stowarzyszenia Wydawców Katolickich wyróżnił nas nagrodą Małego Feniksa 2008 za promowanie w mediach książki katolickiej.

W 2007 roku Fundacja Opoka została wyróżniona nagrodą "Totus Medialny dla upamiętnienia Bp. Jana Chrapka oraz jego roli w ukazywaniu osoby i nauczania Jana Pawła II w mediach".

W 2003 roku Prezes Fundacji Opoka ks. Józef Kloch został uhonorowany tytułem Internetowego Obywatela Roku za wkład w budowę społeczeństwa informacyjnego. Wręczając nagrodę, ówczesny minister nauki i przewodniczący Komitetu Badań Naukowych Michał Kleiber powiedział, że funkcjonowanie portalu Opoka jest przykładem szerzenia wartości humanistycznych za pośrednictwem internetu.


Realizacja: 3W
Realizacja: 3W