Opoka - Portal katolicki
opoka.news
Pekao


Komunikat Festiwalu "Niepokalanów 2005"Szanowni Państwo!

Trwają przygotowania do XX Międzynarodowego Katolickiego Festiwalu Filmów i Multimediów "Niepokalanów 2005". Napływają zgłoszenia filmów oraz programów radiowych i multimedialnych. Oprócz polskich, dotychczas nadeszły zgłoszenia z Australii, Białorusi, Czech, Indii, Indonezji, Irlandii, Kanady, Madagaskaru, Meksyku, Rosji, Słowacji, USA i Włoch.

Festiwal odbędzie się w Niepokalanowie w dniach od 23 do 29 maja 2005 roku. Uroczyste otwarcie Festiwalu nastąpi w poniedziałek 23 maja 2005 roku. Rozpocznie go Msza św. w Bazylice Niepokalanowskiej o godz. 16.00. Druga część uroczystego otwarcia Festiwalu oraz prezentacje konkursowe w dniach od 24 do 28 maja będą odbywać się w Sali Św. Bonawentury. W pozostałe dni Festiwalu Msze św., będą odprawiane. o godz. 12.00 w Kaplicy Św. Maksymiliana.. Uroczyste zakończenie Festiwalu, odbędzie się w niedzielę 29 maja 2005 roku a rozpocznie je Msza św. w Bazylice Niepokalanowskiej o godz. 13.00. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi w Sali Św. Bonawentury.

Zapraszamy twórców do udziału w konkursach odbywających się w kategoriach: filmów fabularnych, dokumentalnych i amatorskich, programów telewizyjnych i edukacyjnych, programów radiowych i multimedialnych oraz stron internetowych.

Na prośbę wielu twórców wyznaczamy ostateczne terminy, tj, zgłoszenia do konkursów festiwalowych proszę przesłać do środy 9 lutego 2005 roku na adres e-mail: festiwal@isf.pl lub abjanuszewski@mojabochnia.pl (ewentualnie przesłać faksem na nr 0 22 823 44 89 lub dostarczyć do Biura Festiwalu), a kasety, płyty i inne materiały do 15 lutego 2005 roku na adres: Biuro Festiwalu - Katolickie Stowarzyszenie Filmowe; ul. Barska 2; 02-315 Warszawa; Polska. Biuro Festiwalu jest czynne w poniedziałki w godz. 15 -19, a w środy w godz. 10-14.

Informacje o Festiwalu (w tym regulamin i karty zgłoszeń) można znaleźć na stronach internetowych: www.warszawa.org.pl/niepokalanow .

Tym z Państwa, którzy przysłali swoje filmy i programy - dziękujemy serdecznie za nadesłane dzieła. A pozostałych nadal serdecznie zapraszamy do udziału w Festiwalu.


opr. mg/mg

 


Podziel się tym materiałem z innymi:


Kliknij aby zobaczyć dokumenty zawierające wybrany tag: film kino festiwal multimedia Niepokalanów konkurs festiwal filmowy Niepokalanów 2005 zgłoszenie
 
© Fundacja Opoka 2017
Realizacja: 3W
© Fundacja Opoka 2017
Realizacja: 3W