Wspieram

Wspieram

Opoka to nazwa, która zobowiązuje. Opoka ma być mocnym i niezachwianym oparciem. I takim jest. Dołącz do Przyjaciół portalu Opoka.

Wspieram II

Portal Opoka istnieje od prawie dwudziestu pięciu lat, ale teraz, gdy wszystko wokół zdaje się chwiać i kruszyć, potrzebny jest szczególnie. Gdy wielu zagubionych i przestraszonych pyta, czy jest jeszcze coś trwałego i niezmiennego na naszym świecie? Czy to, co było prawdą dwadzieścia pięć lat temu, jest nią i dzisiaj?

Niezmienna prawda istnieje. Boży ład trwale wpisany został w stworzenie. I nikt tego nie zmieni. To Bóg jest Panem świata, a Kościół katolicki naszym domem. W portalu Opoka wyraźnie o tym piszemy. Zdezorientowanym chcemy dać pewny grunt pod nogami, a silnych umocnić na Bożej drodze. Potrzebujemy do tego Państwa pomocy.

Opoka od lat ma wiernych Przyjaciół, którzy regularnie wspierają portal wybraną przez siebie kwotą, modlitwą i dobrym słowem. Teraz, gdy Boży ład jest zachwiany, a siły zła pokazują swoją moc, jeszcze bardziej potrzebujemy Państwa pomocy.

Opokę można wesprzeć wykonując:
- przelew internetowy
- tradycyjny przelew

Wpłaty od darczyńców krajowych:
Numer konta: 65 1240 2034 1111 0000 0306 7501
Pekao SA XIII O/Warszawa
z dopiskiem: „Darowizna na działalność Fundacji”

Wpłaty od darczyńców zagranicznych:
Numer IBAN rachunku Fundacji Opoka:
PL65 1240 2034 1111 0000 0306 7501
Kod BIC Banku Pekao SA: PKOPPLPW

Do pobrania:
- blankiet przelewu z darowizną dla Opoki
- klauzula dot. przetwarzania danych osobowych darczyńców