Muzyka bez Zaiks - do Twojej restauracji, sklepu czy hotelu

Publiczne odtwarzanie muzyki wiąże się z koniecznością regularnego wnoszenia opłat ZAiKS. Im większy lokal usługowy, im więcej miejsc dla gości w restauracji, tym większe koszty licencyjne publicznego odtwarzania utworów. O czym z pewnością nie trzeba przypominać właścicielom pubów, sklepów, punktów usługowych czy hoteli. A przecież muzyka towarzyszy nam w tych miejscach nieustannie, staje się niekiedy elementem marketingu, dbając o dobre samopoczucie klientów, stanowiąc muzyczne tło wyjątkowych wydarzeń celebrowanych w gronie najbliższych. A zatem - czy istnieje alternatywa, z której możemy skorzystać, muzyka wolna od opłat ZAiKS? Absolutnie tak, o czym nie wszyscy przedsiębiorcy zdają sobie sprawę.

Muzyka bez ZAiKS to idealne rozwiązanie, dzięki któremu uzyskasz dostęp do Radio bez Zaiks, a tym samym - możliwość stworzenia wyjątkowej playlisty dla swoich klientów, bez konieczności wnoszenia opłat za odtwarzanie.

Publiczne odtwarzanie muzyki - warunki prawne wnoszenia opłat ZAiKS

Opłaty ZAiKS i tantiemy za odtwarzanie muzyki w sklepach czy restauracjach to chleb powszedni przedsiębiorców, którzy pragną, by klientów w ich lokalu witały dźwięki ulubionych kawałków. Niemal wszyscy artyści i wytwórnie powierzają ochronę swoich praw autorskich i pokrewnych Organizacji Zbiorowego Zarządzania Prawami Autorskimi i Pokrewnymi w Polsce i na Świecie. W naszym kraju organem tym pozostaje ZAiKS. Oznacza to, że chcąc cieszyć się z możliwości odtwarzania ich utworów w miejscu publicznym, jak choćby sala restauracyjna czy osiedlowy sklep, jesteśmy zobowiązani do wnoszenia opłat za licencję. Kwota ta sięga nawet 800 zł, gdy zdecydujemy się opłacić ZAiKS z góry. A po tej instytucji do naszego firmowego budżetu może ustawić się cała kolejka stowarzyszeń artystycznych czy producenckich. Warto wspomnieć, że podobne opłaty musimy wnieść również organizując wesele, dyskotekę z DJ'em, występ zespołów grających covery, a nawet karaoke. Wybierz muzykę zwolnioną z opłat, by zaoszczędzić na ZAiKS, otrzymując godziny świetnych melodii w radio internetowym.

Muzyka bez ZAiKS - podstawy prawne odtwarzania muzyki bez jakichkolwiek opłat

Czy istnieje możliwość odtwarzania publicznego bez wnoszenia szeregu opłat? Muzyka bez ZAiKS (https://www.muzyka-bez-zaiks.pl/) to oferta skierowana do wszystkich przedsiębiorców, którzy pragną zapewnić swoim klientom prawdziwe radio w restauracji czy sklepie, jednocześnie omijając konieczność ponoszenia dodatkowych kosztów. Jesteśmy firmą, która dysponuje legalną bazą utworów, których twórcy, wykonawcy i producenci nie powierzyli swoich praw autorskich i pokrewnych żadnej Organizacji Zbiorowego Zarządzania Prawami Autorskimi i Pokrewnymi w Polsce i na Świecie, jednocześnie udostępniając fonogramy na licencji Creative Commons. Utwory te zakupujemy wraz z licencją do ich odtwarzania od profesjonalnych i sprawdzonych dostawców. To najlepsza muzyka do hotelu, sklepu czy restauracji, a jednocześnie wyjątkowa i niepowtarzalna, gdyż żaden z fonogramów nie jest powszechnie dostępny na rynku muzycznym.

Muzyka wolna od ZAiKS - dostęp do radia internetowego w Twoim lokalu

Wiemy, jaka muzyka do restauracji wprawi w idealny nastrój gości, umilając posiłek z przyjaciółmi czy kolację we dwoje. Naszym klientom oferujemy dostęp do radia internetowego z fonogramami. Dzięki niezwykle szerokiej i zróżnicowanej ofercie pakietów, otrzymujesz kontent muzyczny i reklamowy dostosowany do profilu i charakteru Twojej działalności. Muzyka do sklepu (https://www.muzyka-bez-zaiks.pl/muzyka-w-sklepie/), która stanie się jednym z elementarnych narzędzi Twojego marketingu - trafiłeś idealnie. Odtwarzaj nowe utwory w miejscach publicznych, nie martwiąc się o tantiemy i prawa autorskie. Do Twojej dyspozycji oddajemy 48 kanałów - od muzyki poważnej, przez disco, trance i ciężkie brzmienia, aż po smooth jazz czy muzykę relaksacyjną, która wprowadzi w Twoim lokalu wyjątkową harmonię dźwięków. A to wszystko w stałej cenie - 69 zł za miesiąc.

Godziny muzyki w radio internetowym wolnym od ZAiKS

Muzyka bez opłat w Twoim lokalu to nie tylko rozwiązanie problemów z koniecznością terminowego regulowania kosztów w ZAiKS, ale także oszczędność, która pozwala zainwestować środki w rozwój przedsiębiorstwa. Jako Vigor Multimedia działamy na rynku już 2008 roku. Po dwóch latach sprofilowaliśmy swoją działalność w stronę stworzenia wyjątkowego radia internetowego z fonogramami. Stale poszerzamy playlisty o nowe zakupione utwory niezależnych wykonawców, by towarzyszyć muzyczną oprawą Twoim klientom. Nasze pakiety są "ofertą zupełną", co oznacza, że nie wymagają wnoszenia żadnych dodatkowych opłat na rzecz jakiejkolwiek instytucji czy stowarzyszenia. Regularnie otrzymujemy od naszych klientów informacje, o pomyślnie przeprowadzonej kontroli legalności odtwarzania muzyki w ich lokalach, co pozostaje świadectwem naszej niezawodności.

« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

reklama

Pekao