reklama

Mężczyźni św. Józefa: Raduj się w Panu, a On spełni pragnienia twego serca…

19 lutego odbędzie się kolejne spotkanie otwarte Mężczyzn Świętego Józefa w Krakowie. Gościem będzie Michał Grzanka - mąż i ojciec trójki dzieci. Podejmie ważny temat: "Męskie pragnienia". Spotkanie będzie transmitowane online.

Bóg przygotowuje mężczyzn do ich misji w swoim Królestwie. Przygotowuje w nich męskie serce. Nie chce, by współpracowali z Nim pod przymusem, wbrew temu, co w nich wpisał - wbrew ich pragnieniom. Zgodnie z obietnicą, poprzez Ducha Świętego, Bóg wpisuje w męskie serca swoje prawo. To w Duchu Świętym - który pozwala radować się w Bogu, mogą oni wejść w Boży plan dla nich, w plan który im daje realne szczęście.

W tym ważnym temacie poprowadzi Mężczyzn św. Józefa ich gość - Michał Grzanka.

Biogram prelegenta

Michał Grzanka (45 l.), od 23 lat mąż Agnieszki - tata Janka (20 l.), Mikołaja (17 l.) i Gabriela (13 l.). Ukończył Pedagogikę Specjalną na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Od piętnastego roku życia angażuje się w życie społeczne i życie Kościoła jako lider, najpierw grup młodzieżowych z czasem grup dorosłych. Od 1995 do 2018 zaangażowany w Stowarzyszenie Misja EnChristo w Lanckoronie, od 2008 lider mazowieckiej filii tego stowarzyszenia. Od 2018 lider Publicznego Stowarzyszenia Wiernych Archidiecezji Warszawskiej Służba EnChristo. Pracował jako nauczyciel w szkole podstawowej, gimnazjum i liceum - tworzył autorskie programy dydaktyczne m.in. Program GROM - Godzina Rozmów o Męskości dla mężczyzn w wieku od 6 do 19 lat. Jest współtwórcą Inicjatywy Tato.net, szkoli i jest mentorem dla mężczyzn i kobiet pragnących naprawić i rozwijać swoje relacje z dziećmi. Pracuje jako: coach i mentor dla kadry menedżerskiej w środowisku biznesowym oraz NGO. Pasjonuje się narciarstwem zjazdowym i biegowym, wspinaczką skalną i górską, paralotniarstwem żeglarstwem, koszykówką, snoorkowaniem oraz grą na gitarze basowej.

Spotkanie odbędzie się we środę, 19 lutego 2020.

Początek - 18:30: Msza Święta w kościele, po Mszy spotkanie w Kamieniołomie,
Kraków – Podgórze, ul Zamoyskiego 2

Źródło: Informacja organizatora

Link do transmisji

« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

Materiały z serwisu opoka.org.pl wprost na Twoją skrzynkę e-mail

Zamów

reklama