Niebawem Tydzień Małżeństwa

W dniach 7-14 lutego 2020 roku odbędzie się VI Tydzień Małżeństwa w Polsce organizowany przez Fundację Tydzień Małżeństwa.

Kampania społeczna „Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa” (International Marriage Week) jest projektem promującym szczególną, komplementarną więź kobiety i mężczyzny. Obecnie Tydzień Małżeństwa działa już w 22 krajach na 4 kontynentach. Nie jest to inicjatywa komercyjna, lecz mająca na celu propagowanie idei trwałej, bliskiej i satysfakcjonującej relacji małżeńskiej we współczesnym świecie. Celem projektu jest wzmacnianie relacji małżeńskich oraz motywowanie ogółu społeczeństwa, specjalistów, media i osoby publiczne do promowania znaczenia zdrowych małżeństw.

- W VI edycji Tygodnia Małżeństwa 7-14.02.2020 r. przewidzieliśmy wiele atrakcji i mnóstwo wartościowych wydarzeń w całej Polsce - mówią organizatorzy.

„W Trójmieście szczególnie zapraszamy 8.02.20, na całodniową imprezę „Małżeństwo w Centrum” do CH Manhattan w Gdańsku Wrzeszczu. W programie spotkanie z prof. Lwem Starowiczem, występy młodych aktorów z SWA przy Teatrze Muzycznym, występy zespołu Smile Trio, Małżeński Kurs Pierwszej Pomocy prowadzony przez ratowników medycznych Paramedico, warsztaty, bezpłatne konsultacje ze specjalistami i wiele innych atrakcji.”

- 14.02.20. zapraszamy do Europejskiego Centrum Solidarności na koncert dedykowany małżeństwom „Bo to jest miłość” wystąpi Orkiestra Bałtyckiej Filharmonii Młodych pod batutą Sylwii Janiak- Kobylińskiej, soliści: Barbara Lewicka (sopran), Przemysław Radziszewski (tenor), Grzegorz Piotr Kołodziej (baryton), Joanna Nawrot (sopran), Marcin Miloch (baryton) - dodaje koordynator Anna Bialik.

Źródło: Informacja organizatora

Więcej informacji o programie VI Tygodnia Małżeństwa

« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

reklama

Pekao