Śladami o. Dolindo Ruotolo. Rusza niezwykła seria filmów z Joanną Bątkiewicz-Brożek!

Kilka lat temu cała Polska zachwyciła się skromnym księdzem z Nepolu – Dolindo Ruotolo. Co sprawia, że ta fascynacja trwa do dziś? W serii filmowej „Moja Misja Trwa. Śladami Ojca Dolindo Ruotolo”, Joanna Bątkiewicz-Brożek zabierze nas w miejsca związane z życiem i działalnością mistyka.

Joanna Bątkiewicz-Brożek, autorka bestsellerowej biografii „Jezu, Ty się tym zajmij!” I wicepostulatorka procesu beatyfikacyjnego ks. Dolindo Ruotolo, wraz z Wydawnictwem Esprit, zapraszają w filmową podróż śladami niezwykłego kapłana.

W specjalnie przygotowanej serii filmowej „Moja Misja Trwa. Śladami Ojca Dolindo Ruotolo”, dziennikarka zabierze nas w miejsca związane z życiem i działalnością mistyka. Odsłoni przed nami nowe fakty i proroctwa, a także odkryje jego heroiczną drogę krzyża. Ta porywająca opowieść o skromnym kapłanie z Neapolu będzie dla wielu ogromnym zaskoczeniem!

Cała seria dostępna będzie na kanale Youtube Wydawnictwa Esprit. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany we wtorek 23 listopada 2021.

Seria promuje drugą część biografii autorstwa Joanny Bątkiewicz-Brożek „Jezu, Ty się tym zajmij 2. Moja Misja Trwa”, która właśnie trafiła do sprzedaży.


« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

reklama

Pekao