Blachnicki na Wielki Post

Czy chcesz dostawać słowo Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego na każdy dzień Wielkiego Postu na Twoją komórkę? Sprawdź, co trzeba zrobić!

Propozycją Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Krakowskiej na dobre przeżycie czasu Wielkiego Postu jest... codzienna wiadomość z myślą Czcigodnego Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego.

Co trzeba zrobić, aby dołączyć do akcji? Wejść na stronę blachnickinawielkipost.pl i wypełnić znajdujący się na niej formularz.

Organizatorzy twierdzą, że jest to ciekawa propozycja na dobre przeżycie Wielkiego Postu dla wszystkich, którzy z powodu napiętych zajęć nie mają czasu na dłuższą lekturę.

Przy okazji w ramach jałmużny wielkopostnej, zamawiając pakiet 40 SMS-ów można złożyć ofiarę na cele ewangelizacyjne. Jednak organizatorzy dają opcję do wyboru: można otrzymywać SMS bezpłatny (limit 500 osób - uwrażliwiają jednak na to, aby przed wyborem tej opcji pomyśleć o bliźnim), można wykupić pakiet 40 wiadomości na komórkę bądź na e-maila, w ramach jałmużny wielkopostnej, można też, po prostu, śledzić stronę www.

Akcję przygotowały trzy Diakonie Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Krakowskiej: Ewangelizacji, Modlitwy i Wyzwolenia.

« 1 »

reklama

reklama

reklama

reklama