Mama, Tata i Dzieci - Europejska Inicjatywa Obywatelska wciąż trwa

Podpisy są zbierane do 3 kwietnia 2017 roku. Pod Inicjatywą trzeba zebrać milion podpisów na terenie Unii Europejskiej.

Artykuł 9 Karty Praw Podstawowych UE chroni autonomię państw członkowskich w obszarze prawa małżeńskiego i rodzinnego. Jednak już od dłuższego czasu, Unia przyjmuje coraz większą liczbę aktów prawnych dotyczących małżeństwa i rodziny, które mają istotny wpływ na sposób ich rozumienia. Wiele wpływowych grup usiłuje wykorzystać tę aktywność UE zmierzając do prawnego zakwestionowania naturalnej tożsamości małżeństwa.

Są ludzie, którzy nie chcą się temu biernie przyglądać i dlatego zarejestrowali Europejską Inicjatywę Obywatelską (EIO) Mama Tata i Dzieci, aby się upewnić, że Unia nie narzuci Polsce, ani żadnemu innemu krajowi członkowskiemu, ideologicznych regulacji zmierzających do zakwestionowania prawdy o małżeństwie, jako związku kobiety i mężczyzny. Pragną, aby a gruncie prawa europejskiego pojęcia „małżeństwo” oraz „rodzina” były używane jedynie w ich prawdziwym znaczeniu.

Jak pomóc? Wystarczy podpisać petycję w tej sprawie. Jeśli również jesteś za tym, aby pojęcia "małżeństwo" i "rodzina" były używane wyłącznie w ich prawdziwym znaczeniu, możesz wejść na stronę organizatorów akcji mamatataidzieci.pl i tam złożyć swój podpis (online) w stosownym miejscu.

Podpisy są zbierane do 3 kwietnia 2017 roku. Potrzeba milion podpisów.

« 1 »

reklama

reklama

reklama

reklama