Kwartalnik „Caritas" w wersji elektronicznej na urządzenia mobilne

Wczoraj, 13 marca, odbyła się premiera kwartalnika „Caritas" w wersji elektronicznej, o czym poinformowała Caritas Polska. Pierwsze e-wydanie można pobrać bezpłatnie.

Kwartalnik „Caritas" to magazyn poświęcony pracy charytatywnej oraz problemom społecznym w Polsce i na świecie. 

Każdy kto jest zainteresowany działalnością charytatywną znajdzie na stronach kwartalnika najświeższe informacje dot. prowadzonych akcji pomocowych Caritas w Polsce i na świecie.

Pierwsze e-wydanie Kwartalnika „Caritas" można bezpłatnie pobrać na dowolne urządzenie mobilne wchodząc na stronę www.e.caritas.pl.

E-wydanie jest poszerzone w stosunku do wydania papierowego o aktualne dodatki, informacje z diecezji, zdjęcia i materiały wideo.

Kod promocyjny do BEZPŁATNEGO pobrania kwartalnika nr 1/2017 to: NEWS

W najnowszym wydaniu m.in.:

Listy zza „żelaznych firanek" - o trudnej drodze do odzyskania godności - pisze podopieczny programu „Damy Radę" (Sebastian).

O ogromnej, naturalnej chęci pomagania wśród dzieci i młodzieży - pisze Elżbieta Haśko (Opiekun Szkolnego Koła Caritas przy Zespole Szkół im. ks. Stanisława Sudoła w Wiązownicy).

Jak i dlaczego Polacy pomagają Syryjczykom? - mówią darczyńcy programu „Rodzina Rodzinie". O tym, jak wygląda teraz życie w Aleppo? - opowiada siostra Urszula Brzonkalik FMM (realizująca w Aleppo program „Rodzina Rodzinie"). 

Więcej informacji na:  www.caritas.pl

Zespół Caritas Polska

www.caritas.pl

« 1 »

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama