Czym dla Ciebie jest... miłość? Internetowe rekolekcje wielkopostne [WIDEO]

Dziś bardzo ważne pytanie: Czym dla Ciebie jest... miłość? I proponowane zadanie: przypomnieć tym, którzy są najbliżej, jak bardzo się ich kocha.

Przez cały Wielki Post wraz z Domem Formacyjnym Ruchu Światło-Życie w Jaworniku zastanawiamy się czym dla nas są ważne kwestie wiary katolickiej.

Pomagają w tym:

* Abp Wiktor Skworc

* Magda Anioł

* Marcin Jakimowicz

* S. Piotra Wiśniewska

* Aldona Ronczka

* Ks. Andrzej Króliczek

* Daniel Stolarz

- Bóg do końca nas umiłował i Jego miłość zaprasza nas do tego, abyśmy kochali tych, którzy są obok nas. Może dzisiaj jest ten dzień, by przypomnieć tym, którzy są najbliżej Ciebie, że bardzo ich kochasz. Może nie mówiłeś tego już bardzo dawno. Powiedz swojej żonie, swojemu mężowi, powiedz swoim rodzicom, powiedz swoim dzieciom, że bardzo ich kochasz. Może właśnie dzisiaj czekają na słowo. Zobaczysz, że ten dzień dzięki temu będzie piękniejszy - mówi ks. Waldemar Maciejewski.

Nowe odcinki rekolekcji w Wielkim Poście codziennie od poniedziałku do soboty. Zapraszamy do oglądania i... dzielenia się w komentarzach na Facebooku albo w formularzu, przygotowanym przez Dom Formacyjny Ruchu Światło-Życie w Wiśle Jaworniku, który można znaleźć pod filmem na kanale (YouTube) Domu.

Zapraszamy także do odwiedzenia profilu Domu na Facebooku

źródło: Dom Formacyjny Ruchu Światło-Życie Wisła Jawornik

« 1 »

reklama

reklama

reklama

reklama