Fight For Faith -Walka o Wiarę. KSM zaprasza do modlitwy za osoby wątpiące i niewierzące

Członkowie częstochowskiego Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży zapraszają do włączenia się w akcję Fight For Faith - Walka o Wiarę, polegającą na codziennej modlitwie w intencji osób wątpiących lub niewierzących.

Inicjatywa potrwa do 31 sierpnia br.

- Tyle razy stajesz przed pytaniem – Czy jest BÓG? Próbujesz uciekać, odganiasz myśli… Ostatecznie jednak musisz udzielić odpowiedzi – Albo w Niego wierzysz albo nie. Wokół nas tylu ludzi toczy tę walkę. Wielu ją przegrywa i wątpi - tłumaczą organizatorzy zachęcając od włączenia się w akcję.

"Walka o wiarę" polega na codziennym odmawianiu jednej części różańca, przez okres minimum tygodnia w intencji wątpiących w wierze bądź niewierzących.

Aby przyłączyć się do projektu wystarczy przesłać swoje zgłoszenie do sekretarz zarządu KSM - Kamili Suchańskiej za pośrednictwem Facebooka: https:// www.facebook.com/kamila.suchanska.5 lub telefonicznie - 577 634 348.

- Otrzymasz Voucher z Twoim imieniem i ustalonym przez Ciebie czasem trwania walki. Zostaniesz dołączony do zamkniętej grupy na Facebooku i tam dowiesz się, za kogo masz się modlić. Najkrótsza walka to jeden tydzień. Po skończonym czasie, sam opuszczasz grupę. Możesz podjąć walkę ponownie - czytamy na witrynie wydarzenia.

Można również zaproponować za kogo się pomodlić, a nawet podać samego siebie. - Nie musisz zdradzać tożsamości osoby. Tylko imię i miejscowość. Możesz ją poinformować o tym, że ktoś za nią walczy, ale nie musisz. Przyglądaj się jak się zmienia. Daj znać - zachęcają pomysłodawcy projektu.

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży jest stowarzyszeniem kościelnym, zrzeszającym młodych katolików świeckich, działających na terenie całej Polski. Jego celem jest kształtowanie dojrzałych chrześcijan oraz aktywne uczestnictwo we wspólnocie i misji Kościoła przez szerzenie i upowszechnianie katolickich wartości i zasad we wszystkich dziedzinach życia, zwłaszcza społecznego i kulturalnego, zgodnie z pozdrowieniem: "Przez cnotę, naukę i pracę służyć Bogu i Ojczyźnie - Gotów!”.

ar / Częstochowa

« 1 »

reklama

reklama

reklama