Duchowe wsparcie Inicjatywy "Przystanek Jezus"

Organizatorzy Ogólnopolskiej Inicjatywy Ewangelizacyjnej „Przystanek Jezus" zachęcają do wsparcia ewangelizacji poprzez modlitwę. Wydarzenie odbędzie się w dniach od 30 lipca do 6 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą.

Inicjatywa „Przystanek Jezus" odbędzie się w tym roku już po raz osiemnasty.

Osoby, które nie mogą być w tym czasie w Kostrzynie nad Odrą, zaproszone są, aby dołączyć duchowo i wesprzeć ewangelizację poprzez swoją modlitwę zostając Duchowym Przystankowiczem.

Aby dołączyć do grona Duchowych Przystankowiczów należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.przystanekjezus.pl

Od momentu zgłoszenia, aż do zakończenia PJ 6 sierpnia 2017 r., osoba zgłaszająca się deklaruje chęć codziennej modlitwy w intencji ewangelizatorów i organizatorów Przystanku Jezus i za wszystkich, do których będą oni posłani.

Każdego dnia w czasie trwania inicjatywy Duchowi Przystankowicze będą otrzymywać od organizatorów krótki list, z informacjami o tym, co dzieje się na PJ.

W każdy czwartek w Kościele Rektoralnym p.w. Maryi Gwiazdy Nowej Ewangelizacji w Gubinie celebrowana jest Eucharystia w intencjach wszystkich Przyjaciół, Dobroczyńców i Współpracowników  "Przystanku Jezus" oraz Duchowych Przystankowiczów.

Źródło: Mateusz Warda, www.przystanekjezus.pl

Facebook / PrzystanekJezus

« 1 »

reklama

reklama

reklama

reklama