Lublin: jutro prezentacja albumu o przygotowaniach młodzieży do ŚDM 2016

Arena Młodych, 23 lipca 2016, ŚDM Lublin - to tytuł albumu, którego prezentacja odbędzie się w środę 27 września podczas uroczystego otwarcia IX Targów Sztuki Sakralnej i Wyposażenia Kościołów LUBSACRO w Lublinie.

Wydawcą publikacji prezentującej rekolekcje młodzieży z Polski i świata przed wyjazdem na ŚDM 2016 w Krakowie, jest Wydawnictwo "Gaudium".

„Gaudium” zaprasza na promocję albumu „Arena Młodych, 23 lipca 2016, ŚDM Lublin”. Odbędzie się ona 27 września o godz. 12.00 podczas uroczystego otwarcia IX Targów Sztuki Sakralnej i Wyposażenia Kościołów LUBSACRO. W wydarzeniu weźmie udział metropolita lubelski abp Stanisław Budzik i ks. Mirosław Ładniak, koordynator „Areny Młodych”.

Album jest kroniką najważniejszego święta młodych, którzy w liczbie 17 tysięcy (przybyłych z pięciu kontynentów) spotkali się 23 lipca ub. roku na Arenie Młodych, by przeżyć tam rekolekcje przygotowujące do spotkania z Ojcem Świętym Franciszkiem w ramach Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie.

"Publikacja ukazuje radosne świętowanie młodego Kościoła, tchnie z niej entuzjazm, młodość i wielokulturowość. Stanowi unikalną pamiątkę przeżyć duchowych i nawiązanych relacji. Jest pięknym świadectwem wiary młodych" - podkreśla wydawca albumu, Wydawnictwo "Gaudium".

ks. aj, lk / Lublin

« 1 »

reklama

reklama

reklama