Organizatorzy konferencji „Serce Dawida”: Bóg będzie odpowiadał

Gośćmi Tematu Dnia Salve TV byli Maciej i Dorota Wolscy, organizatorzy konferencji „Serce Dawida”, którzy w rozmowie z Mateuszem Godkiem wyjaśniali w jaki sposób odkryć Boga – kochającego ojca.

- W przesłaniu Pana Jezusa jest najwięcej o tym, że Bóg jest dobrym ojcem. Ja przez całe życie doświadczałam dobroci Boga Ojca – opowiadała Dorota Wolska.

- Przestrzeń, którą chcemy stworzyć podczas konferencji, to z jednej strony przestrzeń modlitwy i uwielbienia, a jednocześnie przestrzeń słuchania Słowa Bożego. Chcemy ukazać na podstawie Pisma Świętego Serce Ojca – dodawał Maciej Wolski.

Jak podkreślała Dorota, „jest coś niezwykłego w muzyce, że kiedy śpiewamy to dwa razy się modlimy”.

- Część modlitewna będzie połączona z modlitwą śpiewaną, z muzyką. To będzie niezwykły czas i doświadczenie. Bóg będzie odpowiadał i będzie dla nas – zaznaczyła liderka uwielbienia.

Chcielibyśmy stworzyć w czasie konferencji przestrzeń dla ludzi, którzy są singlami. Chcemy stworzyć miejsce dla osób, które wyznają podobny system wartości – wyjaśniał Maciej Wolski, odnosząc się do „Christian speed dating”, które będzie miało miejsce podczas konferencji Serce Dawida.

Organizatorzy konferencji „Serce Dawida” opowiedzieli na czym polega dar proroctwa i dlaczego Dawid jest patronem tego spotkania.

Szczegółowe informacje nt. konferencji znajdują się na stronie: 24-7.org.pl


Karolina Zaremba , Salve TV - Chrześcijańska Telewizja Internetowa Diecezji Warszawsko-Praskiej

« 1 »

reklama

reklama

reklama