Caritas Archidiecezji Warszawskiej - GRAm Serca

GRAm Serca, to akcja Caritas Archidiecezji Warszawskiej, którą organizuje dla swoich najmłodszych podopiecznych. W ramach akcji zbierane są gry planszowe, przy których będą mogli spędzać czas uczestnicy letnich kolonii Caritas AW.

Caritas Archidiecezji Warszawskiej zaprasza do podzielenia się sercem z najmłodszymi podopiecznymi i włączenia się w wiosenną zbiórkę gier planszowych.

Od kilku lat uczestnicy organizowanych przez Caritas AW kolonii letnich coraz chętniej spędzają swój wolny czas grając w gry planszowe. To nie tylko świetna rozrywka, ale przede wszystkim dobry sposób na integrację z rówieśnikami oraz bardzo ciekawa alternatywa dla dystansujących od otoczenia gier komputerowych czy aplikacji mobilnych.

- Po sukcesie przeprowadzonej jesienią 2016 roku akcji „Książki pełne życia”, w ramach której, dzięki pomocy darczyńców, stworzyliśmy bibliotekę dla 150 pacjentów Hospicjum Stacjonarnego i Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego tym razem zachęcamy do wsparcia naszych kolonistów. - piszą organizatorzy akcji.

Wakacje z Caritas AW spędzi w tym roku około 800 dzieci, w tym 120 z Ukrainy i Białorusi.

Gry nowe lub używane w bardzo dobrym stanie można przekazywać od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-19.00 w biurze Caritas AW, ul. Krakowskie Przedmieście 62.

Źródło: Bartek Pulcyn , Caritas Archidiecezji Warszawskiej

« 1 »

reklama

reklama

reklama