Gazeta DADP na Dzień Świętości Życia!

Czym jest modlitwa Duchowej Adopcji? dlaczego jest tak ważna w dzisiejszym świecie i w jaki sposób można się jej podjąć? - na te pytania odpowiada Fundacja Małych Stópek w specjalnej darmowej gazecie.

Fundacja Małych Stópek to nie tylko filar działalności charytatywnej na rzecz nienarodzonych, ale również formacja duchowa Obrońców Życia. Dlatego wychodząc naprzeciw obecnym zagrożeniom i potrzebie obrony życia nienarodzonych, proponuje nową formę przekazu o Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

Będzie to specjalna darmowa gazeta Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego (DADP), przygotowana na Dzień Świętości Życia, z której będzie można dowiedzieć się czym jest modlitwa Duchowej Adopcji, dlaczego jest tak ważna w dzisiejszym świecie i w jaki sposób można się jej podjąć. Oprócz tego w gazecie znajdzie się bardzo mocne świadectwo kobiety, która mimo przeciwności podjęła się i wytrwała w Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, a także artykuł jednego z najbardziej znanych w Polsce egzorcystów pt. „Dlaczego Szatan boi się Maryi?".

W związku z tym z serca zachęcamy Cię, abyś zapytał swojego proboszcza czy już złożył u nas zamówienie na nieodpłatną gazetę Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego na dzień Świętości Życia. Jeżeli jeszcze tego nie uczynił zachęć go do kontaktu z Fundacją Małych Stópek pod numerem 791 138 902 lub pisząc na e-mail: zamowienia@fundacjamalychstopek.pl 

Koszty przesyłki gazet pozostają po stronie Fundacji, a więc gazeta jest całkowicie bezpłatna.

Aby przesyłka doszła na czas prosimy o informację, kiedy w parafii podejmowana jest duchowa adopcja (wskazanie terminu: 8 grudnia 2017, 25 grudnia 2017, 25 marca 2018) i ile osób szacunkowo może podjąć duchową adopcję, ponieważ do gazety dołączamy także wizytówki z codzienną modlitwą DADP, a dla kapłanów przesyłamy tekst liturgii DADP.

Wiem, że dzięki naszym wspólnym działaniom jeszcze większa liczba najsłabszych istnień zostanie uratowania.

Fundacja Małych Stópek dysponuje również nieodpłatną wystawą na 13 planszach, formatu B2, mówiącą o wartości życia osób z niepełnosprawnością intelektualną. Zamówienia wystawy można dokonać pod adresem e-mail zamowienia@fundacjamalychstopek.pl i nr telefonu 791 138 902.


Źródło: Ks. Tomasz Kancelarczyk, www.dlazycia.info

« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

Pekao