Demoniczne nadużycia - zniewolenie social media

Czy social media to błogosławieństwo, czy przekleństwo? Boże Pogotowie to krótki cykl, w którym Jolanta Cherbańska odnosi się do uzależnień z duchowego punktu widzenia.

Zniewolenie social media. Czy social media to błogosławieństwo, czy przekleństwo? Grupa nastolatków siedziała przy stole w restauracji i trzymali komórki. Robili zdjęcia temu co jest na stole, sobie nawzajem. Oni ze sobą nie rozmawiali. Była osoba i komórka. Przez to zacierają się relacje międzyludzkie. Social media izolują człowieka współczesnego od innych.

Pan Bóg nie potrzebuje Facebooka, żeby do Ciebie przyjść. Wystarczy, żebyś mocno się otworzył i poprosił. Pan Bóg będzie do ciebie mówił.

Boże Pogotowie to krótki cykl, w którym Jolanta Cherbańska, autorka książki pt: "Matt Talbot. Wyjście z mroku" odnosi się do uzależnień z duchowego punktu widzenia. W każdym z odcinków wprowadza również element modlitwy za osoby pogrążone w konkretnych nałogach. Wypowiedziane z głębi serca "Jezu, Ty się tym zajmij", "Jezu, ratuj" może czynić cuda.

Pozostałe odcinki cyklu Boże Pogotowie


Źródło: Salve TVChrześcijańska Telewizja Internetowa Diecezji Warszawsko-Praskiej

« 1 »

reklama

reklama

reklama