Świadectwo: Narkomani, złodzieje, dziewczynki – to był mój świat

Przedstawiamy kolejne świadectwo z cyklu Wyjdźcie na wolność, którego bohaterami są byli lub obecnie osadzeni więźniowie. Opowiadają oni o swojej drodze od ciemności do Światła, od grzechu do wolności.

Wyjdźcie na wolność – odc. 4 – Narkomani, złodzieje, dziewczynki – to był mój świat.

***

Bohaterami cyklu filmów – świadectw pt.: „Wyjdźcie na Wolność” są byli lub obecnie osadzeni więźniowie. Opowiadają oni o swojej drodze od ciemności do Światła, od grzechu do wolności. 

Cały cykl zawiera osiem filmów, które publikowane są na kanale YouTube - Wyjdźcie na Wolność!

Projekt współfinansowano ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.

***

Jako Szkoła Nowej Ewangelizacji Jezusa Zmartwychwstałego w Gliwicach postanowiliśmy wyjść także do tych, których życiowe wybory sprowadziły na drogę odosobnienia i smutku. Napełnieni słowami „byłem w więzieniu, a przyszliście do Mnie” Mt 26, 36b, pragniemy nieść im wytchnienie, ale także poprzez Ich świadectwo rozszerzać Chwałę Chrystusa, który przyszedł, aby nas wszystkich wyprowadzić „Ku wolności”.

W związku z powyższym powstał cykl filmów – świadectw, pt.: „Wyjdźcie na Wolność” (Iz 49,9), których bohaterami są byli lub obecnie osadzeni więźniowie. Opowiadają oni o swojej drodze od ciemności do Światła, od grzechu do wolności.

Źródło: Robert Mierzwiński/SNE Gliwice

« 1 »

reklama

reklama

reklama