Zmarł o. Andrzej Smołka SSCC - opiekun duchowy Mężczyzn św. Józefa we Wrocławiu

25 września Dobry Bóg zaprosił do Siebie śp. Ojca Andrzeja Smołkę SSCC - duchowego opiekuna Mężczyzn św. Józefa we Wrocławiu. Dziś wieczorem Msza św. za duszę zmarłego.

Najbliższa Eucharystia podczas piątkowego spotkania 27 września w kościele pw. św. Piotra i Pawła przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu o 19.00, odprawiona zostanie w intencji o wieczne szczęście w Królestwie Niebieskim dla Ojca Andrzeja.

Mężczyźni Świętego Józefa we Wrocławiu chcą podziękować Bogu, że postawił na ich drodze niezwykłego Kapłana:

- Człowieka, który był nam nie tylko duchowym opiekunem ale również ojcem, przyjacielem, doradcą, wsparciem i pocieszycielem… Po ludzku jest nam smutno i czujemy duży żal, że już nie spotkamy Ojca Andrzeja, nie pożartujemy i nie wysłuchamy jego słów, trafiających prosto do naszych serc…. Cieszymy się jednak, bo jesteśmy przekonani, że Ojciec Andrzej chodząc przez życie ścieżkami Pana, dotarł i zamieszkał w Domu Swego Ojca. Parafrazując słowa św. Pawła powszechnie wiadomo, że Ojciec Andrzej był listem Chrystusowym, dzięki swojemu posługiwaniu, listem napisanym nie atramentem, lecz Duchem Boga żywego; nie na kamiennych tablicach, lecz na żywych tablicach serc.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę 28 września 2019 o godz. 12.00 w Starym Wielisławie koło Polanicy Zdroju.

„Wszyscy bowiem musimy stanąć przed trybunałem Chrystusa, aby każdy otrzymał zapłatę za uczynki dokonane w ciele, złe lub dobre”. (2 Kor 5,10)

źródło: Mężczyźni Świętego Józefa we Wrocławiu

« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

Pekao