Czuwanie modlitewne na Jasnej Górze [TRANSMISJA]

Z 27 na 28 marca (pt/sob) odbędzie się czuwanie na Jasnej Górze w intencji dobrego przygotowania do beatyfikacji Stefana kard. Wyszyńskiego oraz o uwolnienie Polski i świata od epidemii przez wstawiennictwo Sługi Bożego.

Od 1982 roku z 27/28 każdego miesiąca w kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej na Jasnej Górze odbywają się czuwania modlitewne w intencji  beatyfikacji, a teraz dobrego przygotowania do uroczystości beatyfikacyjnych Stefana kard. Wyszyńskiego.

- Obecna sytuacja epidemii koronawirusa uniemożliwia spotkanie w tradycyjnej formie, dlatego zapraszamy do łączności duchowej i wspólnej modlitwy przez łącza internetowe kanału YouTube i jasnagora.pl. Pragniemy również modlić się przed wizerunkiem Królowej Polski o uwolnienie Polski i świata od epidemii przez wstawiennictwo Sługi Bożego Prymasa Wyszyńskiego - mówi - o. Mariusz Tabulski, dyrektor Jasnogórskiego Instytutu Maryjnego.

Program czuwania

27 marca 2020 r., Kaplica Cudownego Obrazu Matki Bożej na Jasnej Górze

 „ZWYCIĘSTWO W NIEWOLI MIŁOŚCI”

20.00 – Msza święta o łaskę uwolnienia Polski i świata od epidemii koronawirusa oraz w intencjach służby zdrowia i chorych.
21.00 – Apel Jasnogórski
21.30 – 24.00 – Czuwanie modlitewne w intencji dobrego przygotowania do beatyfikacji Czcigodnego Sługi Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego. Przez wstawiennictwo Prymasa Tysiąclecia będziemy błagać Boga o ustanie epidemii w Polsce i na świecie.

« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

reklama

Pekao