Facebokoowy fanpage Fundacji Życie i Rodzina zablokowany

Facebook utrudnia zbiórkę podpisów pod inicjatywą obywatelską Stop LGBT!

Trwa cenzurowanie niewygodnych dla lobby LGBT treści na popularnych serwisach społecznościowych. Oficjalny fanpage Fundacji Życie i Rodzina został skasowany.

Wszystkie totalitaryzmy niszczyły osoby i instytucje, które mówiły prawdę. Podobnie dzieje się na popularnym serwisie społecznościowym. Tym razem bulwersujący jest fakt, że powodem jest wykonywanie demokratycznego prawa do inicjatywy ustawodawczej.

Dziwi to, że osoby podające się za "artystów" mogą promować i sprzedawać sprofanowane wizerunki Maryi, a znana partia może umieścić spot, w którym obraża wielu Polaków, czego nie dostrzegają administratorzy Facebooka, Youtube’a i Twittera. Okazuje się jednak, że informowanie o legalnej, zarejestrowanej zbiórce podpisów pod ustawą obywatelską #StopLGBT - to treści naruszające regulamin Facebooka.

„Odbieramy to jako atak na wolność słowa i akt cenzury. Nasze wpisy nie były nienawistne. Niedawno ruszyliśmy z obywatelską inicjatywą ustawodawczą chroniącą Polskę przed homopropagandą na ulicach i informowaliśmy o możliwości zbierania podpisów pod ustawą. ” - mówi Krzysztof Kasprzak z Fundacji Życie i Rodzina.

Informacje o inicjatywie #StopLGBT oraz karty do zbierania podpisów można znaleźć na stronie www.lgbtstop.pl.

« 1 »

reklama

reklama

reklama