Rekolekcje dla ludzi biznesu - Biznes po Bożemu

Igor Gielniak, menedżer i przedsiębiorca, oraz o. Czesław Sobolewski SJ zapraszają na rekolekcje dla ludzi biznesu. Weekend z Panem Bogiem pozwoli spojrzeć na swój codzienny natłok obowiązków i znaleźć Boga w sytuacjach, w których na pozór go nie ma.

Godność człowieka, umiłowanego dziecka bożego

Jak zwyciężyć z lękiem?

Miłość – przeciwieństwo lęku

Odkrywanie swojej misji

Codzienne wyzwania dla przedsiębiorcy: czy płacić podatki? Czy żyć uczciwie, a może jednak można trochę zakombinować? Czy płacić dziesięcinę?

O roli kobiety u boku męża zaangażowanego w biznes

Zaproszenie organizatorów:

Te rekolekcje to czas refleksji i skupienia. Chcemy aby dzięki proponowanym treściom na nowo odnaleźć radość i spełnienie w trudnym powołaniu prowadzenia przedsiębiorstw i kierowania ludźmi. Weekend z Panem Bogiem pozwoli spojrzeć na swój codzienny natłok obowiązków i znaleźć Boga w sytuacjach, w których na pozór go nie ma.

Rekolekcje maja pomóc w odnowieniu relacji z Panem Bogiem i relacji z innymi ludźmi zarówno w domu jak i w pracy. Pomogą odnaleźć nowe spojrzenie na siebie, to którym widzi nas Bóg.

Na tą edycję Rekolekcji dla przedsiębiorców chcielibyśmy w szczególności zaprosić małżeństwa, rodziny prowadzące wspólnie działalność biznesową. Ponad to zapraszamy także indywidualnych przedsiębiorców: zarówno kobiety jak i mężczyzn.

Słowo o prowadzących:

Igor Gielniak - Menedżer, przedsiębiorca, konsultant, wykładowca zarządzania dla studentów MBA w Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów oraz na Francuskim Instytucie Zarządzania. Od 1985 roku aktywnie działający jako menedżer zarówno we własnych firmach, a także jako interim. Od 1982 roku związany z Jezuitami. Mąż i ojciec (5 dzieci). Prowadząc własne przedsiębiorstwo przeżył "Układ zamknięty". Historia ta, a zarazem doświadczenia z zarządzania innymi firmami, stały się osnową niniejszych rekolekcji.

o. Czesław Sobolewski - jezuita, kapłan, wieloletni rekolekcjonista, pracował m.in. w ośrodkach jezuickich w Gdyni, Poznaniu, Radomiu, Kaliszu.

Źródło: Informacja organizatora

Informacje i zapisy

Szczegółowy program wraz z tematami konferencji

« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

Pekao