"Stop aborcji" - ponad 1000 akcji w 2019 roku w całej Polsce

Ponad  1000 pikiet pokazujących prawdę o aborcji i pedofilii LGBT zorganizowali wolontariusze Fundacji Pro w całej Polsce. 

To oznacza, że w minionym roku odbywały się średnio 3 takie zgromadzenia każdego dnia.  Przed szpitalami, w których morduje się dzieci, pod prywatnymi "klinikami" aborcjonistów, pod centrami handlowymi, przy ruchliwych ulicach, przed kampusami uniwersyteckimi, przy okazji parad promujących homoseksualizm, pod Sejmem i Trybunałem Konstytucyjnym oraz w wielu innych miejscach.

Do organizacji tak wielu akcji nasi wolontariusze potrzebowali bannerów, megafonów i nagłośnienia, koszulek, namiotów, ulotek oraz licznych innych akcesoriów. Musieli również regularnie pokrywać wysokie koszty transportu. Zakup tego wszystkiego był możliwy tylko i wyłącznie dzięki wsparciu naszych Darczyńców.

Antyaborcyjne i antypedofilskie samochody wykonały kilka tysięcy godzin kursów po ulicach 24 miast Polski. Jeden z kierowców przejechał ponad 1200 godzin, oraz przeszło 16 000 km. Po niektórych miastach jeździły nawet cztery samochody jednocześnie. Za każdym razem kampanie samochodowe spotykały się z żywą reakcją lokalnych mediów, co dodatkowo nagłaśniało ich pojawienie się w danym miejscu.

Inne nasze samochody zanotowały kilkadziesiąt tysięcy godzin postoju pod szpitalami, w których morduje się dzieci. W placówkach, pod którymi odbywają się pikiety, można zaobserwować spadek liczby dzieciobójstw. Zarówno jeżdżące jak i stojące auta były regularnym celem ataków zwolenników aborcji i deprawacji seksualnej dzieci. Wybite szyby, urwane lusterka, kradzione wycieraczki, przebite opony, rozcięte plandeki, dewastacje farbą i sprayem, obrzucanie kamieniami a nawet wysmarowanie pojazdu odchodami – do takich aktów wandalizmu dochodziło w ciągu roku kilkadziesiąt razy. Wszystkie tego typu uszkodzenia mogą być podstawą dla urzędników do odholowania samochodu (co wielokrotnie się zdarzało), dlatego wolontariusze musieli na bieżąco dokonywać wszelkich potrzebnych napraw. Pokrycie ich kosztów a także zakup nowych samochodów oraz opłacenie wydatków za paliwo i ubezpieczenia całej naszej floty aut było możliwe tylko dzięki regularnemu i stałemu wsparciu Darczyńców.

W ręce Polaków trafiło ponad 120 000 papierowych wersji poradnika dla rodziców i nauczycieli „Jak powstrzymać pedofila?”. To pierwsza w naszym kraju publikacja demaskująca prawdziwe oblicze ideologii LGBT oraz celów tzw. „edukacji” seksualnej. Efekty tej pracy widzimy podczas lektury wywiadów z „edukatorami” seksualnymi na łamach lewicowych mediów, skarżącymi się na trudności w działaniu z powodu wzrastającej świadomości rodziców, którzy zaczęli żywo interesować się tym co dzieje się w szkołach ich dzieci. Bezpośrednio do Fundacji spłynęło mnóstwo podziękowań od rodziców, którzy od dawna oczekiwali tego typu publikacji oraz od osób, którym poradnik otworzył oczy na nieznane dotąd niebezpieczeństwo. Poradnik od początku był udostępniany dla wszystkich chętnych za darmo a koszty jego druku, wysyłek i dystrybucji pokryli Darczyńcy.

Udało się zebrać ponad 300 000 podpisów pod obywatelską inicjatywą ustawodawczą „Stop Pedofilii”, której celem jest wprowadzenie zakazu zachęcania dzieci do seksu, masturbacji i innych czynności seksualnych. Przez trzy miesiące wolontariusze dzień w dzień zbierali podpisy na ulicach polskich miast. Do akcji włączyły się również tysiące nowych osób, które wcześniej nie były związane z Fundacją. To zasługa m.in. tego, że wcześniej trafili na poradnik „Jak powstrzymać pedofila?”. Zbiórki podpisów były wielokrotnie atakowane przez agresywnych aktywistów LGBT. Projekt przeszedł przez pierwsze czytanie w Sejmie i został skierowany do dalszych prac w komisjach. Zaproponowana zmiana polskiego prawa jest obecnie przedmiotem zmasowanych ataków ze strony międzynarodowego lobby LGBT, Parlamentu Europejskiego oraz zagranicznych korporacji, które wspierają deprawację seksualną naszych dzieci.

W trakcie 2019 roku wywieszono w różnych częściach Polski 23 wielkoformatowych bilbordów pokazujących prawdę o aborcji i ideologii LGBT. Były one regularnie niszczone przez aborcyjnych i deprawacyjnych wandali.

Rok 2019 to także ponad 50 trwających jednocześnie procesów sądowych, w których oskarżonymi są wolontariusze Fundacji. Aborcjoniści i aktywiści LGBT wnoszą przeciwko działaczom kolejne donosy, na podstawie których organy ścigania wszczynają kolejne przesłuchania policyjne i rozpoczynają sprawy sądowe. Nękania policyjno-sądowe wymagają ogromnych nakładów czasu ale również pieniędzy, gdyż wiele spraw prowadzonych jest w różnych końcach Polski i wymaga regularnych dojazdów na przesłuchania i rozprawy.

W 2019 roku wolontariusze Fundacji zorganizowali ponad 100 publicznych modlitw różańcowych w intencjach obrony dzieci oraz wynagradzających za aborcję i deprawację. Każde zgromadzenie modlitewne było jednocześnie połączone z akcją informacyjną na temat aborcji lub ideologii LGBT. Modlitwa odbywała się nie tylko na ulicach miast ale również przed szpitalami, w których zabija się dzieci. Publiczne różańce cieszą się ogromną popularnością - w zależności od miasta przychodzi na nie nawet kilkaset osób a kolejne miejscowości chcą dołączać do regularnej organizacji tego typu wydarzeń.

« 1 »

reklama

reklama

reklama