Dziś Wieczór Uwielbienia Miłosierdzia Bożego! Spotkaniom „Łagiewnicka 22” przyświeca hasło: „Przyjdź i zaufaj!”

Siostry z łagiewnickiego sanktuarium zachęcają do przyjścia na wieczór uwielbienia i zaufania Jezusowi. Dla wszystkich będzie transmisja przez Internet. Na facebookowym profilu „Faustyna 2016” można dziś napisać swoją intencję. Młodzi w modlitwie miłosiernemu Bogu powierzać będą wszystkie trudne sprawy Kościoła, świata i osobiste.

22 grudnia o godzinie 19.00 w sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach, w kaplicy cudownego obrazu Jezusa Miłosiernego i przy grobie św. Faustyny, odbędzie się comiesięczne spotkanie młodych, czyli tradycyjna już „Łagiewnicka 22”. W tym roku siostrom i uczestnikom tych spotkań przyświeca hasło: „Przyjdź i zaufaj!”.

Młodzi w modlitwie miłosiernemu Bogu powierzać będą wszystkie trudne sprawy Kościoła, świata i osobiste. Wieczory uwielbienia są również duchowym przygotowaniem do 20. rocznicy Aktu zawierzenia świata Bożemu Miłosierdziu, którego w łagiewnickim Sanktuarium dokonał św. Jan Paweł II 17 sierpnia 2002 roku.

Siostry zachęcają, aby zostawiać dziś intencje, które przedstawi się Bogu od godz.19.00. Można to zrobić w komentarzu na https://www.facebook.com/Faustyna2016/posts/6711219722282299

Transmisja online na stronie: https://www.faustyna.pl/zmbm/transmisja-on-line/

« 1 »

reklama

reklama

reklama

reklama