Moment wybrania życiowej drogi. Opowiada ks. Tomasz Nowaczek MIC [wideo]

Po co ślub kościelny, skoro jest tyle rozwodów? Jak dobrze przygotować dziecko, żeby Komunia św. nie była wyścigiem za prezentami? Dlaczego wybrał ksiądz takie powołanie? Wystartował projekt #350na350, w ramach którego zakonnicy odpowiadają na trudne pytania internautów.

„Zgromadzenie Księży Marianów obchodziło 350. Urodziny. Z tej okazji chcemy Was zaprosić do naszego nowego projektu #350na350, to jest 350 pytań, na które będą odpowiadać marianie z całego świata” – mówi ks. Łukasz Wiśniewski MIC, dyrektor Stowarzyszenia Pomocników Mariańskich. „Jeżeli masz jakieś trudne pytanie, którego może do tej pory nie było okazji zadać żadnemu marianinowi, to jest to okazja, aby je przesłać, czy to pod tym filmem na YT w komentarzu, czy do nas, do Pomocników Mariańskich na adres: media.spm@marianie.pl, a my co tydzień, w kolejnych filmach, będziemy na nie odpowiadać”  – zachęca. 

Zapraszamy do obejrzenia startowego odcinka nowej serii marianów. Dlaczego wybrałem marianów? – na pytanie odpowiada ks. Tomasz Nowaczek MIC. „Bracia, którzy ze mną odbywali postulat, wydali mi się bardzo nieciekawi i właściwie byłem zdecydowany go opuścić” – mówi ks. Tomasz Nowaczek MIC, dziś Przełożony Prowincji Polskiej Zgromadzenia Księży Marianów Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Co się stało, że został?

Źródło: Pomocnicy Mariańscy

« 1 »

reklama

reklama

reklama

reklama