Prawo do aborcji to przyzwolenie na zabijanie. Kiedy przekroczymy kolejną granicę?

Możemy się spodziewać, że skoro tak łatwo jest zabić dziecko w łonie matki i nazwać to prawem kobiety, to zaraz będziemy mieli prawo do zabijania starych, niedołężnych ludzi – powiedziała Barbara Nowak, komentując przyjęcie przez PE rezolucji uznającej aborcję za prawo człowieka.

Małopolska kurator oświaty w audycji „Rozmowy niedokończone” na antenie Radia Maryja odniosła się do udziału dzieci w protestach organizowanych przez Strajk Kobiet.

„Okazało się, że na ulicy można wrzeszczeć wulgarne słowa, wykonywać wulgarne gesty. Dzieci były częstowane alkoholem i narkotykami, pewne grupy się nimi zainteresowały” – powiedziała.

Podkreśliła, że młodzież, nie zdając sobie z tego sprawy, jest wykorzystywana do przepływu ideologii gender.

„Dzieci lgną do tych, którzy się nimi interesują i nie rozumieją, że może im się stać krzywda. Wykorzystuje się je do przepływu ideologii neomarksistowskiej i genderowej. Tłumaczy się im, że powinni się zastanowić, jakiej są płci, bo tylko dwie: kobieta i mężczyzna to już przeżytek” – tłumaczyła.

Zaznaczyła, że wmawia się młodym ludziom, że muszą zastanawiać się nad swoją płcią i wybrać jakąś oryginalną.

„Teraz mamy płcie kulturowe, które pączkują. Kiedyś było ich 56, teraz jest już 250. Młodym daje się blokery do powstrzymania rozwoju płciowego, żeby mieli czas zastanowić się, kim chcą być. By jak najdłużej nie wiedzieli, kim są. Ważne, żeby wybrać oryginalnie, bo bycie heteroseksualnym to już przeżytek. Ludzie mają przestać myśleć normą, ciekawe jest dopiero to, co od niej odstaje”.

Skomentowała także przyjęcie przez Parlament Europejski rezolucji uznającej aborcję za prawo człowieka. Powiedziała, że skoro przekracza się tę granicę, łatwo będzie przekroczyć kolejne dotyczące wartości życia.

„Możemy się spodziewać, że skoro tak łatwo jest zabić dziecko w łonie matki i nazwać to prawem kobiety, to zaraz będziemy mieli prawo do zabijania starych, niedołężnych ludzi. Kto wie, czy jak nauczyciel będzie wymagający i niewygodny, komuś nie przyjdzie do głowy, by wyciągnąć przeciwko niemu pistolet albo nóż”.

Źródło: Radio Maryja / Tysol.pl


« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

Pekao