reklama

Brutalny napad na kierowcę furgonetki Fundacji Pro – Prawo do życia. 

Doszło do kolejnego, bardzo groźnego ataku na kierowcę samochodu antyaborcyjnego Fundacji Pro – Prawo do życia. Pojazd jeździł po Warszawie i informował mieszkańców o działaniu w dalszym ciągu bezkarnych przestępców aborcyjnych, handlujących nielegalnymi pigułkami poronnymi. 

Kiedy samochód zatrzymał się na światłach w dzielnicy Wilanów, nagle podbiegł do niego mężczyzna. Napastnik najpierw rzucił ciężkim przedmiotem w auto, a później otworzył drzwi i zaczął szarpać i ciągnąć za ubranie kierowcę samochodu. Uderzył go również dwukrotnie drzwiami i uszkodził jego telefon. Zdarzenie można zobaczyć na nagraniu. 

„Aborcja, również przy pomocy pigułek poronnych, to brutalne morderstwo. Bandyci, którzy aborcję wspierają, gotowi są napadać także tych, którzy już się urodzili. Mimo tych napaści naszym obowiązkiem jest głosić prawdę. Ludzi nie wolno zabijać! Nawet kiedy są bardzo mali” – komentuje napad na kierowcę samochodu Mariusz Dzierżawski, członek zarządu Fundacji Pro-Prawo do życia. 

„Incydent został zgłoszony na policję. Nagrania zostaną przekazane w celu ustalenia sprawcy, którego twarz jest dobrze widoczna” – mówi Jan, napadnięty kierowca samochodu. „Nie jest to pierwszy fizyczny atak na osoby z Fundacji Pro – Prawo do życia. Po takich napaściach rozumiemy, że zwolennicy aborcji nie mają poszanowania dla życia najbardziej bezbronnych. Jeśli staniesz w obronie nienarodzonych, mogą zaatakować także Ciebie” – dodaje kierowca samochodu antyaborcyjnego.

Osoby, które poznają napastnika na nagraniu, prosimy o pilny kontakt z Fundacją Pro-Prawo do życia lub policją. 

Brutalny napad na kierowcę furgonetki Fundacji Pro- Prawo do życia | Warszawa
Fundacja Pro Tv
« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

Pekao