reklama

„OdNowa” – ekumeniczny utwór uwielbiający Boga na początku Nowego Roku

„Patrząc na otaczającą nas rzeczywistość niezmiennie jesteśmy przekonani, że Dobra Nowina o Jezusie Chrystusie jest lekarstwem i nadzieją dla tego świata” – czytamy na profilu CSM.

„Nasz Stwórca zrobił wszystko, by każdy z nas mógł z Nim mieć żywą i osobistą relację. Grzech, który oddzielał nas od Boga został pokonany przez doskonałą ofiarę Jezusa Chrystusa, a Duch Święty, który żyje w sercu nowonarodzonego człowieka jest zapowiedzią chwały, do której zaprasza nas Bóg (1Tes 2;12). Dlatego zapominając o tym co za nami, chcemy w Nowym Roku stawiać BOGA na PIERWSZYM miejscu, a swoje SERCE ustawiać w jednej linii z JEGO sercem” – czytamy dalej na profilu youtube.com Misji CSM.

W powyższe słowa wpisuje się utwór „OdNowa”, który skomponowali, jak i ułożyli do niego słowa, Kamila Pałasz oraz Adam Kosewski. Nagranie zostało zarejestrowane podczas konferencji CSM/welcome z udziałem Wykładowców i Studentów Szkoły CSM.

Centrum Szkolenia Muzyków i Liderów to miejsce rozwoju kolejnych pokoleń muzyków i liderów uwielbienia. Jest to inicjatywa ekumeniczna, zrzeszająca ludzi różnych wyznań chrześcijańskich. W 2019 roku wydali pierwszą płytę „Serce Sługi", a najnowszy singiel „OdNowa” jest zapowiedzią kolejnej płyty, która ukaże się w czerwcu 2022 roku. W teledysku udział wzięła również żona katolickiego szafarza nadzwyczajnego Komunii Świętej, która jest studentką Szkoły CSM.

źródło: CSM

« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

Pekao