Bóg jest większy od lęku. Pozwólmy niebu czuwać nad nami

„Utworem „Nie boję się" chcemy pokazać, że ponad naszym ziemskim trudem, ludzkim strachem i obawami jest Bóg. Bóg, który jest większy od lęku” – podkreślają twórcy projektu NIEBO.

„Ostatnie lata pokazały nam, że strach potrafi być bardzo realny i może przybierać różne formy. Boimy się o wiele rzeczy w naszym życiu i czasem musimy włożyć naprawdę dużo wysiłku, żeby okiełznać lęk i nauczyć się działać pomimo niego… A co w sytuacji, gdy wszelkie nasze sposoby zawodzą? Skąd czerpać nadzieję, wykrzesać wiarę?” – pytają twórcy projektu NIEBO.

„Utworem „Nie boję się" chcemy pokazać, że ponad naszym ziemskim trudem, ludzkim strachem i obawami jest Bóg. Bóg, który jest większy od lęku, braku poczucia kontroli, naszych obaw, niepowodzeń... Tym utworem chcemy zachęcić do patrzenia w Niebo z nadzieją, do wzniesienia swojego wzroku ku górze, skąd nadejdzie nam pomoc, jak pisze psalmista w 121 psalmie. Tego zaufania czasem uczy nas przyroda, to co nas otacza. Bez względu na wszystko zmieniają się pory roku, zakwitają drzewa na wiosnę, krąg życia trwa nieprzerwanie. I choć uczymy się kontrolować przyrodę wciąż jednak to nie my ją regulujemy, ale jakiś tajemniczy, odwieczny i zachwycający plan. Pozwólmy więc Niebu czuwać nad nami” – podkreślają.

źródło: Gabi Gąsior, youtube.com

« 1 »

reklama

reklama

reklama