„Dobrze wiedzieć, że Ktoś kocha mnie!” O puzzlach miłości układających się w całość

„Jak puzzle sceny z życia łączą się, gdy pomyślę, że wszystko to sprawiła większa siła niż ja...” – wyznaje Gabi Gąsior w utworze „Ktoś”, który wykonuje razem z Arkadio w ramach projektu Niebo.

Gabriela Gąsior w podcaście do utworu „Ktoś” wyznaje, że gdy była małą dziewczynką, chciała być divą jak Mariah Carey. To marzenie rosło wraz z nią. W pewnym momencie swojego życia zafascynowała się muzyką gospel. Z czasem jednak zrozumiała, że jeśli zajmie się bardziej muzyką chrześcijańską, to nie zrobi aż takiej kariery jak Carey. I jak pogodzić te marzenia?

„Dziś patrząc wstecz mogę z całą pewnością powiedzieć, że Bóg już wtedy znał moje marzenia i spełnia dzisiaj te, które są dla mnie... dobre” – podkreśla Gabi Gąsior. „Jak puzzle układa fragmenty z mojego życia, które, jak to potem widzę po czasie, tworzą jedną całość” – dodaje.

O tym jest właśnie nowy utwór z projektu Niebo:

„Jak dobrze wiedzieć, że Ktoś kocha mnie, że przy mnie jest na dobre i złe...”

źródło: Gabi Gąsior, youtube.com

 

Godło i barwy RPProjekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2023. Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

reklama

Pekao