Dziś na kanale Teobańkologii startuje nowenna pompejańska za Polskę. Zgłoś intencję

„Wspólna modlitwa ma moc” – podkreśla ks. Teodor Sawielewicz i zaprasza do włączenia się do nowenny pompejańskiej o błogosławieństwo i pokój dla Polski. Start 8 maja o godz. 20.30 na kanale Teobańkologii na You Tube i mediach społecznościowych.

„Od 8 maja do 30 czerwca, codziennie o godz. 20.30 będziemy się spotykać na transmisjach live na naszych kanałach Facebook i YouTube Teobańkologia, aby wspólnie modlić się i rozważać jedną część różańca, według następującego planu: poniedziałek, sobota – tajemnice radosne, środa, czwartek, niedziela – tajemnice chwalebne, wtorek, piątek – tajemnice bolesne” – czytamy w opisie inicjatywy na stronie www.teobankologia.pl.

„Celem tej modlitewnej inicjatywy jest ponowne zgromadzenie się wokół jednej intencji w wielotysięcznej społeczności, by spędzić 54 dni w objęciach Maryi i wypraszać przez Jej wstawiennictwo wiele łask dla siebie, naszych rodzin i całego świata” – informują organizatorzy. I zapewniają o wielu korzyściach płynących ze wspólnego odmawiania różańca.

Różaniec Teobańkologia na rozpoczęcie Nowenny Pompejańskiej 8.05 Poniedziałek
Teobańkologia


„Maryja nie żałuje łask i zapewne z wielką hojnością podaruje je tym, którzy chcą troszczyć się o losy swoich bliskich i świata. Mamy nadzieję, że każdy modlący się, dzięki systematycznej modlitwie różańcowej, pogłębi swoją relację z Matką Bożą i zapragnie pokoju, począwszy od siebie samego” – czytamy.

Nieocenioną pomocą w odmawianiu nowenny pompejańskiej może być „Zeszyt nowenny pompejańskiej”. Przygotowany przez ks. Teodora Sawielewicza, założyciela Teobańkologii notatnik to pewnego rodzaju pamiętnik modlitwy, który zawiera praktyczną instrukcję jak odmawiać nowennę pompejańską, miejsce na osobiste notatki, 54-dniowy plan nowenny z listą tajemnic różańcowych oraz podręczną zakładkę z częścią dziękczynną i błagalną. „Zeszyt nowenny pompejańskiej” można pobrać ze strony www.teobankologia.pl lub zamówić wydrukowaną wersję na www.teowsparcie.pl.

Teobańkologia to założona przez ks. Teodora Sawielewicza społeczność budująca wiarę oraz osobowe relacje z Bogiem i ludźmi. Na codziennej modlitwie (Koronce do Miłosierdzia Bożego o 15:00 i wieczornym różańcu o 20:30) skupia kilkadziesiąt tysięcy osób. Kanał Teobańkologii na You Tubie subskrybowało 482 tys. internautów.

 

Godło i barwy RPProjekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2023. Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

« 1 »

reklama

reklama

reklama

reklama