„Jestem obywatelem Królestwa Bożego” – to brzmi niesamowicie! O tym w nowym utworze projektu Niebo

„Tak samo jak posiadamy tu na ziemi obywatelstwo danego kraju, tak też stajemy się obywatelami Królestwa Niebieskiego przyjmując zbawienie Jezusa do naszego życia” – podkreślają autorzy projektu Niebo.

„Jestem przekonany, że wszystko, co najlepsze dopiero przede mną. Niebo. To jest to wszystko najlepsze...” – dzieli się Witold Kacała w podcaście to projektu Niebo, zapowiadającym utwór „Obywatel Nieba”. Dodaje, że nawet w trudnym stanie, w jakim się znalazł, zdarza mu się już teraz doświadczać nieba na ziemi. „Wiem, z czym mam do czynienia i o co też walczę, bo dla mnie to walka” – podkreśla.

Niebo to autorski projekt muzyczny wokalistki Gabrieli Gąsior, który przygotowała wspólnie ze swoim mężem basistą Wojciechem. Tworzy go 15 nowych utworów zaaranżowanych na 25-osobowy zespół wokalno-instrumentalny.

Inspiracją do powstania projektu stał się fragment 21-go rozdziału Apokalipsy św. Jana: „[…] Oto przybytek Boga z ludźmi i zamieszka wraz z nimi, i będą oni Jego ludem, a On będzie „BOGIEM Z NIMI" I otrze z ich oczu wszelką łzę, a śmierci już odtąd nie będzie. Ani żałoby, ni krzyku, ni trudu już [odtąd] nie będzie, bo pierwsze rzeczy przeminęły»”.

Utwór „Obywatel Nieba” to kolejna piosenka z tego projektu. „Tak samo jak posiadamy tu na ziemi obywatelstwo danego kraju, tak też stajemy się obywatelami Królestwa Niebieskiego przyjmując zbawienie Jezusa do naszego życia” – podkreślają autorzy projektu Niebo.

Zachęcamy do wysłuchania:

źródło: Gabi Gąsior, youtube.com

« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

reklama

Pekao