Miłosierdzie daje wolność! Utwór „Przebaczam Ci” inspiracją do pozbycia się zmagazynowanych w sercu ciężarów

W Tygodniu Miłosierdzia warto posłuchać pięknego utworu „Przebaczam Ci”. „Przepraszam, wybaczam... To chyba jedne z trudniejszych słów, które przychodzi nam w życiu powiedzieć” – dzieli się Gabi Gąsior. Skąd czerpać siłę i przykład do bycia miłosiernym? O tym w utworze.

Premiera utworu „Przebaczam Ci” nie bez powodu odbyła się w Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Treść utworu opowiada bowiem o tym, że miłosierdzie daje wolność!

„Przebaczenie to niełatwa część naszego życia, bo nie wystarczy tylko wypowiedzieć te słowa, ale także przebaczyć decyzją naszego serca. Być miłosiernym, wybaczać, zapominać błędy, odpuszczać, stawać w pokorze… To zadanie dla każdego z nas... Sami doświadczamy przebaczenia nieustannie stając przed miłosiernym Ojcem” – dzielą się twórcy projektu NIEBO. Piosenka „Przebaczam Ci” jest kolejną częścią tego projektu.

„Jeżeli chcemy mówić o odnajdywaniu kawałków nieba tu na ziemi to z pewnością jednym z nich jest wybaczanie innym i sobie samemu” – dodają. 

Warto także posłuchać wypowiedzi o. Lecha Dorobczyńskiego OFM, który mówi o przebaczeniu. Skąd czerpać siłę i przykład do bycia miłosiernym? I co to w ogóle oznacza? Gabi Gąsior i o. Lech dzielą się swoim doświadczaniem miłosierdzia Bożego w życiu:

źródło: Gabi Gąsior, youtube.com; fb.com

« 1 »

reklama

reklama

reklama