Pismo Święte niesie nadzieję w cierpieniu. Posłuchaj „Listu od Boga do chorych”

Pismo Święte to księga nadziei. W każdej sytuacji można w niej znaleźć pocieszenie. Tak jest także w przypadku choroby i cierpienia. „List od Boga do chorych” został w całości oparty na Słowach z Biblii.

„List od Boga do chorych” został w całości oparty na Słowach z Pisma Świętego. Słowa te są modlitwami wielu chorych. Ks. Mariusz Jawny zebrał je w pełen nadziei list od Boga poprzez ankietę na Facebooku: „Który cytat z Pisma Świętego dodaje Ci nadziei w cierpieniu?”.

„Film pokazuje osoby zmagające się z cierpieniem i zagrożeniem życia. Został on nagrany dzięki ogromnej życzliwości w hospicjum przy Regionalnym Centrum Zdrowia w Lubinie. Większość osób, które wystąpiły w filmie, realnie doświadczyło walki o swoje życie i odnalazłszy w Bogu nadzieję, teraz chcą poprzez ten film dzielić się nią z odbiorcą, który szuka swej drogi poprzez cierpienie. Zwłaszcza z takim, który pragnie żywej relacji z Bogiem. Żywię nadzieję, że film pomoże w cierpieniu tym, którzy utracili nadzieję i doda odwagi walczącym o życie swoje i bliskich” – pisze ks. Mariusz Jawny SDB.

List od Boga do chorych (wersja filmowa)
Serce z Nieba
« 1 »

reklama

reklama

reklama