„Trafił mnie Covid”. Lech Wałęsa w szpitalu

Były prezydent trafił we wtorek do szpitala. „Wcześniej prezydent chorował na Covid, ale objawy nie były tak silne, jak teraz. Prezydent ma skoki temperatury. Pierwsze objawy pojawiły się w niedzielę” – mówi Marek Kaczmar, dyrektor biura Lecha Wałęsy.

Wiadomość pojawiła się na oficjalnym profilu Lecha Wałęsy w mediach społecznościowych. Była głowa państwa zamieściła zdjęcie na Facebooku i opatrzył je krótkim komentarzem: „Trafił mnie Covid”.

Marek Kaczmar, dyrektor biura Lecha Wałęsy, w rozmowie z serwisem o2.pl zdradził, w jakim stanie jest były prezydent.

„Lech Wałęsa ma stwierdzony COVID. Jest pod dobrą opieką lekarską. Przebywa w szpitalu w Gdańsku. Nie czuje się najlepiej - jak to 80-latek z Covidem” – oświadczył Kaczmar.

Nie pierwsze zakażenie

„Wcześniej prezydent chorował, ale objawy nie były tak silne, jak teraz. Prezydent ma skoki temperatury. Pierwsze objawy pojawiły się w niedzielę” – dodaje dyrektor biura byłego prezydenta.

Podkreśla, że Lech Wałęsa był kilkukrotnie szczepiony. Wałęsa odwiedzał w weekend Ustkę. Podczas pobytu poczuł się gorzej i zgłosił się do lekarza. Jego stan na ten moment jest stabilny. Internauci życzą byłemu prezydentowi jak najszybszego powrotu do zdrowia. Pod jego wpisem pojawiły się setki komentarzy.


Źródło: o2.pl

« 1 »

reklama

reklama

reklama