W obronie św. Jana Pawła II. Trzy tygodniki katolickie przygotowały wspólny dodatek

Dzisiaj o godz. 11.00 w siedzibie Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich odbędzie się konferencja prasowa prezentująca dodatek wydany przez „Gościa Niedzielnego”, „Niedzielę” i „Idziemy”.

W konferencji wezmą udział: Weronika Kostrzewa ‒ publicystka Radia Plus, Barbara Stefańska ‒ sekretarz redakcji „Idziemy”, Bogumił Łoziński ‒ zastępca redaktora naczelnego „Gościa Niedzielnego”, Mariusz Książek ‒ dyrektor generalny Tygodnika „Niedziela”. 

W dodatku znajdą się teksty Grzegorza Polaka, Bogumiła Łozińskiego, Grzegorza Górnego, Mileny Kindziuk, ks. Dariusza Kowalczyka, ks. Sławomira Odera i Bronisława Wildesteina. 

Inicjatorom akcji bardzo zależy na tym, by wkładka jak najszerzej rozeszła się wśród Polaków, a także stała się inspiracją dla środowisk i mediów związanych z Kościołem do podjęcia pod koniec stycznia szerokiej i merytorycznej debaty nad osobą Jana Pawła II. Chodzi także o przeciwstawienie się zakrojonym na szeroką skalę działaniom mającym zdyskredytować jego osobę i podważyć jego świętość.
 

« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

reklama

Pekao