W sieci pojawił się spot, w którym celebryci zapraszają na Narodowy Marsz Życia. Dlaczego są pro-life?

Znani i lubiani zapraszają na Narodowy Marsz Życia, który odbędzie się 14 kwietnia w Warszawie. W spocie wyjaśniają, dlaczego ważna jest obrona życia w Polsce.

Tegoroczny Narodowy Marsz Życia wyruszy z placu Zamkowego w Warszawie, 14 kwietnia o godzinie 12.30. Wcześniej, o godz. 11.00 w warszawskich katedrach sprawowane będą Msze św. w intencji ochrony życia. Liturgia odbędzie się na zakończenie marszu o godz. 16.00 w kościele św. Aleksandra na pl. Trzech Krzyży.

W najnowszym spocie na wydarzenie zapraszają znane osobistości, którym bliska jest troska o życie poczęte: Weronika Kostrzewa, Robert Friedrich „Litza”, Kasia Malejonek, ks. Robert Skrzypczak, Lech Dyblik, Magdalena Korzekwa-Kaliszuk, Dariusz Malejonek, Rafał Porzeziński, Dawid Mysior, Basia Pospieszalska, Marek Miśko, Lidia Sankowska-Grabczuk, Rafał Patyra i ks. Rafał Główczyński ("Ksiądz z osiedla").

„Wybraliśmy cywilizację miłości, bo dla nas każde życie to skarb” – mówi w zaproszeniu „Litza”.

„Stoimy dziś przed niebezpieczeństwem powrotu do niegodziwych i antykonstytucyjnych praktyk, godzących w prawo, które chroni życie” – mówi Rafał Porzeziński.

Nie możemy stać z boku, kiedy kwestionowane są nasze podstawowe prawa i wolności” – mówi Marek Miśko.

Organizatorem marszu jest Fundacja Świętego Benedykta, a nasz portal objął wydarzenie patronatem medialnym. Honorowy patronat nad marszem objęła Konferencja Episkopatu Polski.

NIECH ŻYJE POLSKA! Przyjdź na NARODOWY MARSZ ŻYCIA
Afirmacja TV
« 1 »

reklama

reklama

reklama

reklama