Publiczny różaniec w intencji powstrzymania aborcji. W Elblągu modlono się na starówce

Publiczna modlitwa różańcowa w intencji powstrzymania aborcji i nawrócenia osób uwikłanych w proceder mordowania dzieci w łonach matek to odpowiedź na zapowiedzianą na 11 kwietnia sejmową debatę. Parlamentarzyści będą debatować o proaborcyjnych projektach ustaw.

Publiczny różaniec zorganizowała Fundacja Pro-Prawo do Życia wspólnie ze Stowarzyszeniem Elbląscy Patrioci. W wydarzeniu wzięło udział kilkadziesiąt osób.

„Za pomocą zgłoszonych do Sejmu ustaw aborcyjna koalicja chce znieść wszelkie procedury i formalności przy dokonywaniu aborcji – podkreślają organizatorzy różańca. – Aborcja polskich dzieci ma być powszechna i masowa. Co więcej, rząd zapowiedział również, że wszystkie szpitale w Polsce mają stać się ośrodkami aborcyjnymi, a każdy lekarz za odmowę aborcji ma z urzędu stanąć przed prokuratorem. Jeżeli aborcyjne lobby zrealizuje swoje plany, to wszystkie rodziny w Polsce będą zagrożone, gdyż aborcja ma stać się domyślną, standardową opcją sugerowaną w trakcie wizyty kobiety w ciąży u ginekologa. Wszystkie matki będą namawiane i zachęcane do aborcji. Aborcyjna koalicja chce również wprowadzić formalną bezkarność dla wszystkich osób zamieszanych w proceder aborcyjnego mordowania dzieci, w tym dla handlarzy środkami poronnymi, aktywistów, którzy nakłaniają do aborcji, a także tych, którzy aborcje wykonują. Z mocy prawa mordercy dzieci mają być bezkarni”.

Źródło: Fundacja Pro-Prawo do Życia, Stowarzyszenie Elbląscy Patrioci
 

« 1 »

reklama

reklama

reklama

reklama