Znany pro-lifer: Dziękujemy za to, co w Polsce zrobiliście dla nienarodzonych dzieci

„Jesteście dla nas niesamowitą inspiracją tutaj, na Zachodzie. Jesteście jednym z ostatnich narodów na ziemi, który trzyma się prawdy o Chrystusie i broni bezbronnych nienarodzonych dzieci - nigdy się nie poddawajcie!” – powiedział do Polaków pro-lifer John-Henry Westen.

O swej modlitwie i pamięci zapewnił obrońców życia w Polsce znany działacz światowego ruchu obrony życia, współzałożyciel i redaktor naczelny LifeSiteNews.com John-Henry Westen. „Nie jesteście sami! Jesteśmy z Wami. Modlimy się za was” – powiedział, częściowo po polsku, w zamieszczonym w sieci filmowym klipie, w którym opisał protesty uliczne w Polsce będące reakcją na orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego nt. niezgodności z Konstytucją tzw. przesłanki eugenicznej. 

Katolicki publicysta zwraca uwagę, że wyszli na ulice młodzi ludzie, którzy nie doświadczyli komunistycznego zniewolenia, „ale od urodzenia byli przesiąknięci toksycznym naparem popkultury i marksizmu kulturowego”. „Wyszli na ulice, aby zaprotestować przeciwko temu, co wszyscy z nas powinni świętować: decyzji polskiego sądu, że aborcja eugeniczna jest niekonstytucyjna” – zauważył.

Jego zdaniem, protestujący to w większości przedstawiciele pokolenia Netflixa, którzy niczym za głosem demonicznego „Flecisty z Hameln” wylegli na ulice, by domagać się prawa do zabijania swoich niepełnosprawnych, nienarodzonych dzieci. „Jeszcze pięć lat temu było nie do pomyślenia, aby młode Polki krzyczały na ulicy i deklarowały, że chcą uprawiać seks z kimkolwiek oraz zabić każde poczęte dziecko” – zauważa, opisując sceny, gdy „lewicowi ekstremiści” przerywali Msze, wykrzykiwali bluźnierstwa i profanowali liturgie, niszcząc kościoły i pomniki.

Westen zapewnił o modlitwie i pamięci. „Modlimy się za was. Dziękujemy za to, co zrobiliście dla nienarodzonych dzieci i waszej tradycyjnej kultury katolickiej” – dodał.

„Jesteście dla nas niesamowitą inspiracją tutaj, na Zachodzie. Jesteście jednym z ostatnich narodów na ziemi, który trzyma się prawdy o Chrystusie i broni bezbronnych nienarodzonych dzieci - nigdy się nie poddawajcie!” – podkreślił kanadyjski obrońca życia.

„Jesteście naszymi bohaterami. Katolicy na całym świecie widzą, co dzieje się w Polsce, a my teraz zobowiązujemy się do gorliwej modlitwy za was, walczących z siłami satanistycznymi, które dążą do zniszczenia serca i duszy Polski” – powiedział katolicki publicysta.

Źródło: rk (KAI) / LifeSiteNews.com 

« 1 »

reklama

reklama

reklama

reklama