Będąca pro-life Victoria została Miss Universe! „Chwała Bogu” – pisze na Facebooku

„Chwała Bogu na wieki wieków. Amen” – napisała na swojej stronie na Facebooku 22 lipca po swojej wygranej Miss Universe Victoria Petersen. Nowa Miss jest pro-life. Opowiedziała się przeciwko aborcji dzieci zagrożonych objęciem opieką zastępczą.

Victoria Petersen miała zaledwie 12 lat, gdy trafiła pod opiekę zastępczą, więc sama wie, jak to jest być dzieckiem mającym niełatwy start. Jednak to na pewno nie powód, aby dzieci zagrożone objęciem opieką zastępczą, były poddawane aborcji. Dlatego swego czasu mocno opowiedziała się przeciwko tego typu praktykom. Nie tylko o tym mówi, ale i sama jest zaangażowana w pomoc osieroconym dzieciom w znalezieniu domów.

„Jeśli naprawdę kochamy, bez wątpienia musimy wybierać życie” –  powiedziała Victoria. „I to nie tylko idąc w marszach, ale przede wszystkim wybierać życie na naszych podwórkach, w naszych domach i w systemie opieki zastępczej”.

Po wygranej w konkursie Miss Universe, Victoria podzieliła się na swoim profilu na Facebooku osobistym wpisem, który jest przyznaniem się do wiary w Boga: „Chwała Bogu na wieki wieków. Amen” – napisała.

źródło: www.liveaction.org/ Victoria Petersen facebook.com

« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

Pekao