Co za historia! Bliźniaczka rodzi bliźnięta z pomocą siostry bliźniaczki

Kobieta, która jest bliźniaczką jednojajową, urodziła bliźniaki jednojajowe, a traf chciał, że jej siostra bliźniaczka pomogła jej przy porodzie. To niesamowita historia! To według lekarzy jest praktycznie niespotykane.

„Zdecydowanie pocieszała mnie świadomość, że dorastałam jako bliźniaczka jednojajowa, a teraz moje dzieci będą mogły doświadczyć tego samego. To uczucie jak żadne inne” – powiedziała Hillary Leonard. „Zawsze będzie to szczególna więź, którą utrzymuję z moją siostrą” – dodała.

Kobieta, która jest bliźniaczką jednojajową, urodziła bliźniaki jednojajowe, a traf chciał, że jej siostra bliźniaczka pomogła jej przy porodzie. To niesamowita historia! Zwłaszcza, że posiadanie bliźniąt jednojajowych jest rzadkie, a szanse wynoszą około 3 na 1000. To, że bliźnięta jednojajowe rodzą własne bliźnięta jednojajowe jest, według lekarzy, praktycznie niespotykane.

Obecnie dziewczynki, Ryleigh i Raegan, mają sześć miesięcy i łączy ich teraz taka sam więź, jak ich mamę i ciocię. „Jest film, który wysłała mi Hillary, na którym leżą obok siebie, a ich ręce się odnajdują i trzymają się za ręce” – mówi siostra młodej mamy, Mallory DeLaney. 

źródło: CFC, liveaction.org

« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

Pekao