reklama

Jezus na Times Square. Piękna procesja w centrum Nowego Jorku

„Wczorajszy wieczór należał do najpotężniejszych w moim kapłaństwie” – napisał na Twitterze ks. Michael Duffy. Był on jednym z kapłanów niosących Najświętszy Sakrament ulicami Nowego Jorku podczas procesji, która odbyła się 12 października. „Wiele serc zostało dotkniętych. Moje także” – dodał.

„«Jezus w Nowym Jorku» – procesja eucharystyczna na nowojorskim Times Square” – napisał na Twitterze katolicki dziennikarz Sachin Jose.

Na innej udostępnionej przez niego fotografii widać uczestniczące w procesji Siostry Życia.

„Wczorajszy wieczór należał do najpotężniejszych w moim kapłaństwie. Wyprowadziliśmy Jezusa na ulice Nowego Jorku. Ludzie byli zafascynowani i wielu chciało do nas dołączyć. Pan był obecny wśród swojego ludu i w swoim ludzie. To był niezwykły wieczór. Wiele serc zostało dotkniętych. Moje także” – relacjonował ks. Duffy.

„Kilka osób przyłączyło się do procesji eucharystycznej, inni modlili się, gdy przechodził Najświętszy Sakrament” – napisał na Facebooku drugi z kapłanów, ks. Sean Suckiel.

Procesja została zorganizowana przez The Napa Insitute, który relacjonował wydarzenie na Instagramie.Wyświetl ten post na Instagramie


Post udostępniony przez The Napa Institute (@thenapainstitute)


« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

Pekao