Kobiety osadzone w kalifornijskich więzieniach powinny spodziewać się gwałtów

Odkąd kalifornijskie prawo umożliwia transseksualnym mężczyznom przenoszenie do kobiecych więzień, więźniarki zachodzą w ciążę – alarmuje „Breitbart News”.

Nowe kalifornijskie prawo osadza w więzieniach dla kobiet także transseksualnych mężczyzn, czyli mężczyzn identyfikujących się jako kobiety. O efektach takich zmian poinformowała Women’s Liberation Front (WoLF) – radykalna grupa feministyczna, która na swoim Twitterze napisała, że „co najmniej jedna kobieta, a być może więcej” zaszła w ciążę.

„Usłyszeliśmy od siedmiu różnych osób w CCWF [Central California Women's Facility – Więzienie dla Kobiet w Środkowej Kalifornii], że co najmniej jedna kobieta, być może więcej, jest w ciąży po tym, jak została umieszczona z mężczyzną, który został przeniesiony do więzienia dla kobiet na mocy ustawy SB132” – brzmi wpis WoLF na Twitterze.

Ustawa, o której mowa – Senate Bill 132 – została napisana przez senatora Scotta Wienera, a podpisana przez gubernatora Gavina Newsoma we wrześniu 2020 r. Zatytułowana „Transgender Respect, Agency and Dignity Act” ustawa pozwala „osobom transpłciowym, niebinarnym i interseksualnym na zakwaterowanie i przeszukiwanie w sposób zgodny z ich tożsamością płciową”.

„Nikt nie zasługuje na lekceważące traktowanie ze względu na swoją tożsamość płciową lub ekspresję. A naszym zaprzysiężonym obowiązkiem jest ochrona ludzi przed napaścią seksualną i przemocą” – powiedział o ustawie Ralph Diaz, sekretarz kalifornijskiego Departamentu Więziennictwa i Rehabilitacji, w oświadczeniu prasowym.

„Breitbart News” zauważyło jednak, że Demokraci najpierw podpisali tę ustawę, a teraz dostarczają osadzonym prezerwatywy i tabletki wczesnoporonne.

Kobiety osadzone w kalifornijskich więzieniach powinny spodziewać się gwałtów

źródło: www.nowyswiat24.com.pl
« 1 »

reklama

reklama

reklama

reklama