reklama

Adalia Rose Williams – jedna na kilka milionów. Jej życie miało sens!

„Świat stracił kogoś pięknego” – wyznała jedna z osób śledzących losy Adalii w mediach społecznościowych. To prawda.

Adalia Rose Williams miała bardzo rzadką, genetycznie uwarunkowaną przypadłość, która występuje 1 na kilka milionów urodzeń. Cierpiała na zespół progerii Hutchinsona-Gilforda, który charakteryzuje się przedwczesnym procesem starzenia skóry, kości, serca i naczyń krwionośnych.

Adalia kochała życie. Miała wsparcie wielu osób, miała swój profil na Instagramie i prowadziła kanał na YouTube. Wielu Internautów stało się fanami dziewczyny. Łącznie miała ich ponad 1,3 milionów. Osoby z jej otoczenia mówią, że wszędzie było jej pełno. Adalia uwielbiała dobrą muzykę, zabawę, modę, a nawet makijaże. Niestety, nie wszyscy byli jej życzliwi. Rodzice Adalii musieli mierzyć się czasem z komentarzami w sieci, że mieli... abortować córkę. To bolało.

Na szczęście większość osób po prostu lubiła dziewczynę. Jej fani mówią, że będzie im jej brakowało, bo pomimo swojej choroby, zawsze emanowała pozytywną energią. Co o niej napisali? To, że była jasnym, pięknym światłem, że była wyjątkowa. „Ona potrafiła sprawiać, że się uśmiechałam” – wyznała jedna z osób, śledzących losy Adalii. Inna napisała: „Świat stracił kogoś pięknego”.

Dziś rodzice dziewczyny dziękują wszystkim, którzy wspierali i kochali ich córkę. Dziękują lekarzom i pielęgniarkom, którzy przez lata pracowali, aby utrzymać Adelię przy zdrowiu.

Tak wielu ludzi narzeka często na sprawy, tak naprawdę, błahe. Adalia Rose Williams cieszyła się życiem, choć przeżyła tylko 15 lat. Odeszła z tego świata 12 stycznia 2022 roku. „Pojawiła się na nim cicho i w taki sam sposób odeszła, ale jej życie było zupełnie inne. Dotknęła MILIONY istnień i zostawiła wielki ślad w sercach tych, którzy ją poznali” – napisali bliscy Adalii na kontach społecznościowych youtuberki. Dodali, że Adalia teraz zapewne „tańczy daleko do muzyki, którą kocha”.

Adalia zamiast narzekać, chciała czerpać radość z każdej chwili. Mimo bólu choroby. Ona nie szukała problemów tam, gdzie ich nie ma. Ona mierzyła się codziennie z ogromnym problemem, a jednak starała się żyć pełnią życia. Adalia Rose Williams pokazała światu, że każde życie ma sens. Adalia Rose Williams – jedna na kilka milionów. Tak, jej życie miało sens. 

 

 

« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

Pekao