Disney atakuje ideologicznie. Kolejny homoseksualny wątek w filmie dla dzieci

„Dziwny świat” to animowana produkcja Walta Disneya, która ukaże się już w listopadzie. Animation Studios stworzyło produkcję, która prezentować będzie otwarcie gejowski romans nastolatków.

Nie jest to pierwsza produkcja Disneya, w której firma otwarcie popiera homoseksualizm.

W zeszłym tygodniu w kinach miała miejsce premiera bajki „Buzz Astral". To spin-off sagi „Toy Story”, a jego oryginalny tytuł to „Lightyear". Wielu rodziców, jak i środowiska prorodzinne protestowały przeciwko treści filmu. Wszystko za sprawą kontrowersyjnego wątku, który przedstawia związek dwóch kobiet.

„Strach przed wyrażeniem tego, aby nie zostać zaatakowanym jako homofob, jest oburzający. To nie jest film odpowiedni dla wszystkich widzów" – przekazała prezes stowarzyszenia „Familia Ekwador” w mediach społecznościowych. Przekonuje, że film jest „atakiem ideologicznym” – czytamy na portalu „DoRzeczy”.

Matthieu Saghezchi, który jest reżyserem filmu „Dziwny świat”, oficjalnie potwierdził, że po raz pierwszy w filmie Disneya pojawi się otwarcie homoseksualny romans.

Mężczyzna opisał scenę, która „przedstawia syna, jest on bardzo nieśmiały przed chłopcem, którego lubi, a jego ojciec wchodzi i mówi «miło cię poznać! Mój syn cały czas o tobie mówi» i jeszcze bardziej zawstydza syna”.

Matka katolickiej rodziny i magister nauk o rodzinie z Uniwersytetu w Maladze (Hiszpania), Pilar Escobar Varela, podkreśliła w rozmowie z „ACI Prensa”, że „zapoznanie i normalizowanie dzieci w tak młodym wieku ze związkami homoseksualnymi stanowi bardzo duże ryzyko dla zdrowego i normalnego rozwoju własnej seksualności”.

Kobieta dodaje, że „jako matka i ekspert od spraw rodzinnych wierzy, że społeczeństwo, w tym rodzice, wychowawcy, ustawodawcy, a także przemysł rozrywkowy, są powołane do tego, aby dawać dzieciom to, co najlepsze, a to zawiera w sobie wysokie ideały, które motywują i inspirują je do pełnego i zdrowego rozwoju”.

Wskazuje, że „miejscem, w którym człowiek w pełni się rozwija i uczy się kochać, jest dom złożony z mężczyzny i kobiety, w którym dzieci wzbogacają się o komplementarność rodziców i wzmacniają swoją tożsamość seksualną”.

Giuliana Calambrogio z Uniwersytetu Navarra, magister małżeństwa i rodziny, która jest matką ośmiorga dzieci, podkreśliła w rozmowie z „ACI Prensa”, że „niewinność dzieci musi być chroniona”.

Jej zdaniem „dziecko w wieku od 4 do 6 lat jest w okresie wyimaginowanego myślenia, wierzy w jednorożce, wróżki, Świętego Mikołaja. Z tego powodu niektórzy wykorzystują ten wiek, aby wprowadzić ideę płci, homoseksualizmu i spróbować go znormalizować” – powiedziała.

Firma Disney, która znana jest z bajek dla dzieci na całym świecie, otwarcie popiera homoseksualizm. Niewinne i młode osoby od małego przyswajać będą treści, które nie są zgodne z naturą człowieka. Chłonne i ciekawe świata, chętnie naśladują otoczenie. Czy właśnie o to chodzi producentom takich bajek? Na to pytanie, ze szczególną uważnością rodziców, powinien odpowiedzieć sobie każdy z nas.

Źródło: Aciprensa, DoRzeczy

« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

Pekao