Kolejny protest rodziców przeciwko indoktrynacji dzieci przez Netflix. Podpisało się już ponad 95 tys. osób

Ponad 95 tys. osób podpisało się pod listem skierowanym do Reeda Hastingsa, dyrektora platformy Netflix, aby zaprzestano propagowania LGBT w produkcjach dla dzieci. W przeciwnym razie zrezygnują z subskrypcji. 

Tym razem rodzice zareagowali na serial „Park Jurajski: Obóz Kredowy”, w którym pokazano relację lesbijską i pocałunek dwóch nastolatek. Zostało to ostro skrytykowane w mediach społecznościowych. Takie watki coraz częściej pojawiają się w filmach dla dzieci. Ostatnio burzę wywołał film „Buzz Astral” Disneya, w którym również pokazano związek lesbijek. 

Jak przekonują autorzy petycji promowanej przez CitizenGO, „lesbijski pocałunek jest absolutnie nieodpowiedni dla oczu siedmiolatków”. Zachęcają, aby rodzice wyrazili swój protest i podpisali list, jednocześnie deklarując rezygnację z subskrypcji Netflixa, jeśli takie treści nadal będą promowane. Rodzice czują niepokój, bo chociaż puszczają dzieciom programy sklasyfikowane jako dziecięce, są tam treści nieodpowiednie dla najmłodszych. W liście zwraca się uwagę, że Netflix musi zdecydować, czy jest po stornie LGBT czy rodzin. 

Zwrócono uwagę, że nachalne promowanie LGBT nie jest opłacalne dla Netflixa. „Od października ubiegłego roku stracił dwie trzecie swojej wartości na giełdzie” – piszą autorzy petycji. 

Zachęcają do podpisania listu: „Z każdym podpisem pod tą kampanią wysyłamy e-mail do dyrektora Netflixa. To jedyny sposób, aby przestali deptać swoich klientów”.

Źródło: aciprensa.com

« 1 »

reklama

reklama

reklama

reklama